Yeo Jin Goo wyjaśnia jak jego ostatnia filmowa postać pomogła mu stać się lepszym aktorem

Młody aktor Yeo Jin Goo udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu Cosmopolitan, w którym opowiedział o swojej ostatniej filmowej roli i o tym jakie postacie chciałby zagrać w przyszłości.

Popularny dziecięcy aktor stał się mężczyzną! Jin Goo wyznał, że jego ostatnia filmowa rola w „Warriors of the Dawn” różniła się od tych, w które wcielał się do tej pory.

OPIS: Król Seonjo ucieka przed japońską inwazją do królestwa Ming, pałac pozostawiając młodemu księciu Gwanghae (Yeo Jin Goo). Z pomocą przychodzą mu tytułowi żołnierze, którzy za pieniądze pomogą mu rządzić i bronić królestwa.

Yeo Jin Gu:

„Czuję, że doświadczyłem wewnętrznej przemiany odgrywając tę rolę.
Był taki okres w mojej pracy kiedy stałem się pazerny na pochwały i dobre komentarze ze strony odbiorców. To była jedna z moich wad, której ta rola pomogła mi się pozbyć. Odgrywając postać młodego księcia Gwanghae, który za wszelką cenę stara się chronić samego siebie przypomniały mi się pierwsze lata mojego aktorstwa. Byłem wtedy nagradzany dobrymi słowami od odbiorców przez co stałem się zbyt pewny siebie i pracowałem dla własnej korzyści”.

 

 

Później dodał:

“Chciałbym kiedyś zagrać taką postać jak Groot ze „Strażnicy Galaktyki”

 

 

Wcześniej w maju aktor pozował także do sesji dla ELLE Magazin

 

Film “Warriors of the Dawn” ma być kinowym hitem! Jego premiera jest planowana na 31 maja!

 

Aktualnie Yeo Jin Gu możecie także oglądać w dramie „Circle

 


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *