Aktor Lee Jung Jae tłumaczy dlaczego nie grywa ostatnio w dramach

Tuż przed premierą wchodzącego właśnie na kinowe ekrany filmu „Warriors of the Dawn„, Lee Jung Jae udzielił wywiadu i został zapytany dlaczego nie pojawia się w produkcjach telewizyjnych?

Aktor zdradził, że wielu osobom prawdopodobnie kojarzy się z chłodnym egocentrykiem, bo takie role najczęściej odgrywa. Najczęściej są mu oferowane role twardzieli lub gangsterów, jak w przypadku filmów: “New World” czy “Assassination.”

 

O dziwo dostaję ostatnio tylko takie oferty ról. Chciałbym czasem zagrać typową dla dram uroczą scenę, w klimatyzowanej kawiarni popijając latte. Ostatnio są mi oferowane tylko ‚mocniejsze’ klimaty.”

 

 

Lee Jung Jae nie pojawił się w produkcji telewizyjnej od czasu dramy “Triple” z 2009 roku.

 

Skomentował:

Ludzie pewnie myślą, że odrzucam wszelkie oferty dram, ale to nie tak! W zasadzie ostatnio ich w ogóle nie dostaję. Kiedy kończę zdjęcia do jednego filmu zaraz dostaję propozycję roli w innym. Mój grafik jest ciągle zajęty.

 

Lee Jung Jae od jutra można będzie oglądać na ekranie koreańskich kin w filmie “Warriors of the Dawn,” razem z: Yeo Jin Goo, Kim Moo Yeol, Park Won Sang, Esom a także Bae Soo Bin. Produkcja ma być kasowym przebojem. Premiera 31 maja!


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *