Suran tłumaczy dlaczego zdecydowała się zaprosić do współpracy Suga (BTS)

Artystka zorganizowała wydarzenie z okazji wydania swojego pierwszego mini albumu, “Walkin”, podczas którego wyjaśniła dlaczego zaprosiła do współpracy nad piosenką właśnie rapera BTS. Suga wyprodukował jej „przed promocyjny” utwór – „Wine„, który aktualnie podbija listy przebojów! 

Suran wyznała:

Zdaję sobie sprawę, że zaproszenie popularnego artysty, jakim jest Suga do współpracy nad moim „przed promocyjnym” utworem z marketingowego punktu widzenia było strzałem w dziesiątkę. Można było przewidzieć rezultaty. Ale chcąc pracować z Suga, nie myślałam jedynie o marketingowym sukcesie. Zależało mi, żeby pracować nad tym albumem z wieloma artystami, którzy pomogliby mi stworzyć go muzycznie różnorodnym!

Suga jest moim znajomym. On również zaprosił mnie jako pierwszą do pracy nad swoim mixtape’em. Oczywiście, że utwór dobrze się sprzeda skoro Suga jest jego producentem ale nawet moja wytwórnia do samego końca nie wiedziała, że to właśnie on pomógł stworzyć mi piosenkę. Głośno o tym zrobiło się dopiero wtedy, kiedy ta informacja opuściła mury wytwórni. 

Przed promocyjna piosenka „Wine” jest dopiero zwiastunem nadchodzącego albumu Suran, który zostanie wydany 2 czerwca! Tytułową piosenkę w albumie Suran – “1+1=0” skomponował inny znany artysta – DEAN.

Skróty piosenek:


cr: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *