BILLBOARD po raz kolejny pisze o sukcesach SEVENTEEN w USA

Seventeen powrócili z nowym brzmieniem i stylem co doprowadziło ich do kolejnych imponujących osiągnięć na listach przebojów! 

Nowy mini album (EP) trzynastoosobowej grupy, zatytułowany ​Al1 zadebiutował na liście Billboard’s World Albums od razu zajmując na niej wysokie, 2 miejsce! W tym tygodniu jest to też najlepiej sprzedający się k-popowy album w Stanach Zjednoczonych. Seventeen sprzedali 2,000 egzemplarzy Al1 w tygodniu od 25 maja do 1 czerwca!

„To imponujący wynik!” jak podkreśla Nielsen Music.

Ich największym „billboardowym” osiągnięciem jak do tej pory była sprzedaż 1 tysiąca kopii pełnego albumu Love&Letter na początku roku 2016.

AI1 to już piąty album zespołu, który znalazł się na liście Top 10 of World Albums.

Zaczęło się w 2015 z ich pierwszym EP, 17 Carat (który zaraz po wydaniu wskoczył na 9 miejsce, a kilka tygodni później był już na 8). Ich kolejny album Boys Be odniósł jak do tej pory największy sukces! (zaraz po publikacji zajął 1 miejsce na liście World Albums). W 2016, Seventeen wydali swój pierwszy pełny album Love&Letter (który zajął 3 miejsce) i EP Going Seventeen (które również zajęło 3 miejsce na tej liście).

 

Boy band odniósł duży sukces zarówno w kraju jak i za granicą z AI1, który promuje dźwięki różniące się od ich dotychczasowego stylu.

 

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!


cr: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *