Ga In (Brown Eyed Girls) przyznała, że znajomy oferował jej marihuane

4 czerwca idolka przyznała w poście na Instagramie, że znajomy jej chłopaka oferował im marihuanę. Ga In odmówiła! 

W swoim poście napisała:

“To prawda, że leczę się u psychiatry, nie wstydzę się tego! Powiem Wam wszystkim dlaczego potrzebuję tego leczenia, nawet gdybym miała trafić przez to do więzienia lub umrzeć…”

 

Dalej czytamy:

„Jak dobrze wiecie jestem dziewczyną byłego narkomana Oczywiście mój chłopak zapłacił już za swoje występki i poddał się leczeniu i aktualnie jest czysty. Wiedząc o tym jego znajomy, Park Jung Wook zaproponował nam nielegalną w Korei marihuanę. Z powodu mojego złego stanu psychicznego prawie uległam pokusie ale w ostatniej chwili się opanowałam! Przez całe życie byłam czysta (nie stosowała żadnych używek) i nie przyjmę marihuany dopóki nie stanie ona legalna. Nie potrzebuję jej! Poza tym legalnie dostarczają mi morfinę.. Jeśli Park Jung Wook zaproponuje mi marihuanę jeszcze raz jest martwy!”

Jako dowód artystka dodała zdjęcie swojej konwersacji z Park Jung Wookiem o marihuanie.

Post został już usunięty!

Policja zdążyła jednak zainteresować się postem, a raczej jego treścią! Ga In została zaproszona na posterunek, żeby zeznawać dalej.

 

Idolka skomentowała:

 

To oczywiste, że mężczyzna który zaoferował mi narkotyki wszystkiemu zaprzeczył. Nie rozumiem dlaczego osoba z napadami lękowymi jak ja musi chodzić na komisariat… To takie męczące!

 


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *