T.O.P przyznał się, że palił marihuanę więcej niż 1 raz + idol zostaje tymczasowo odwołany z obowiązkowej służby

Według raportu seulskiej policji, śledztwo w sprawie stosowania nielegalnych środków przez członka zespołu BIGBANG potrwa jeszcze jakiś czas. T.O.P nie został zatrzymany ale najprawdopodobniej zostanie przeniesiony do innej jednostki policyjnej gdzie będzie mógł odbywać swoją służbę.

W toku śledztwa okazało się że raper najprawdopodobniej zażywał środek narkotyzujący (marihuanę) cztery razy!  Idol przyznał się tylko do dwóch obejmujących palenie marihuany. Prokuratura zarzuciła mu także dwukrotne zażywanie marihuany w formie płynnej.

 

Wcześniej policja ujawniła, że w świetle narastających kontrowersji idol nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków w aktualnej jednostce policyjnej, do której został przydzielony. Raper miał zostać przeniesiony do jednostki w Yangcheon.

Prokuratura zażądała jednak odsunięcia członka BIGBANG od służby i wysłania go „do domu”. Teoretycznie T.O.P nadal pozostaje policjantem ale póki nie wróci do swoich obowiązków jego czas odbywania służby zostaje zatrzymany. Z tego wynika, że obowiązkowa służba idola przedłuży się o okres trwania śledztwa w tej sprawie.

Co więcej, idolowi może grozić 18 miesięcy więzienia, jeśli zostanie uznany za winnego automatycznie jego obowiązkowa służba zostanie anulowana. Jeśli T.O.P zostanie skazany na okres krótszy niż 18 miesięcy lub zostanie uniewinniony będzie mógł dokończyć służbę zaraz po zakończeniu śledztwa.

 


cr: (1)

8 comments

 1. bigbanghwaiting Reply

  TOPu, staraj się o obywatelstwo holenderskie! albo czeskie

 2. rinnkaa Reply

  Uwielbiam go, ale niech mu wlepią więzienie to się nauczy czego nie należy tykać. Raz sobie mógł pozwolić ale po raz kolejny? Media patrzą mu na ręce. Co on sobie myślał?

 3. hakuuna Reply

  przecież to jego pierwsze oskarżenie. zwykle po kolejnych razach wysyłają do wiezienia. w Korei tez był jakiś raper i poszedł do wiezienia dopiero jak go złapali za 4 razem. przecież jak zapłaci grzywnę i dadzą w wyrok w zawieszeniu to będzie dobrze. mogliby tez wysłać go gdzie daleko, zeby w spokoju przeszedł przez służbę. przecież nikogo nie pobił ani nie zabił. a za to ludzie tez często są uniewinniani.

 4. hakuuna Reply

  i wiecie ze jak pojdzie do wiezienia chocby na kilka miesiecy to jest albo koniec bigbang albo top wyleci z zespołu.

 5. Suzzzi Reply

  TOP W wiezieniu równa się koniec jego kariery w Big Bang albo koniec całego Big Bang. Więc mam nadzieję że skończy sie na zawiasach i grzywnie.
  Do więzienia nie wsadzaja za byle co…

  • Lexi Reply

   No jednak to nie jest byle co, złamał prawo. I mimo że go uwielbiam i nie życzę mu źle to mam nadzieje że w jakiś sposób za to zapłaci, bo podejrzewam że gdyby na jego miejscu był zwykły cywil to raczej nie było by takiego pierdzielenia się, za przeproszeniem.

 6. Kasia Reply

  Koleżanko wyżej zapewniam cię ze policja ma to w dupie czy to idol czy nie 🙂 daniel z dalmatian poszed siedzieć. Nie twierdze ze zrobił dobrze ale bądźmy szczerzy sława wykańcza psychicznie i fizycznie wiec ja się nie dziwie ze jak facet nie wytrzymywał to próbował czegoś na rozluźnienie w żyłę nie bierze nie zabił kogoś nie jechał po pijaku nie zgwałcił nikogo to na kij aż taka afera złośliwymi komentarzami jeszcze bardziej pogarsza się sytuacje chyba serio nie wiesz co to znaczy mieć depresje…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *