Policja dementuje plotki, mówiące, że T.O.P został znaleziony nieprzytomny

Po tym jak poinformowano, że T.O.P został zabrany do szpitala 6 czerwca, ponieważ znaleziono go rzekomo nieprzytomnego, źródło z policji wydaje oświadczenie (w tym także opis zaistniałej sytuacji) o aktualnym stanie artysty.

Choi Seung Hyun wczoraj pozostawał w jednostce plutonu i o godzinie 22:00 [czasu koreańskiego] zażył środki uspokajające na receptę, które normalnie stosuje, a następnie poszedł spać.”

Źródło podało także, że T.O.P spał spokojnie do 7:30 rano następnego dnia, obudził się na śniadanie, otworzył oczy ale chciał spać dalej. Pozwolono mu spać, gdyż wyglądał na zmęczonego.

Policjanci wyjaśniają iż informacje o tym, że idol stracił przytomność są nieprawdziwe.

„Około południa zaczął się pocić i nie mógł się rozbudzić, więc został zabrany karetką do pobliskiego szpitala, gdzie wykonano badania krwi i moczu oraz przeprowadzono tomografię. 

Badania nic nie wykazały, a on reagował na swoje imię oraz poklepywanie. Kiedy został zabrany do szpitala, nie niesiono go. Był jedynie wspomagany.”

 

Lekarze twierdzą, że przedawkował leki, które bierze regularnie ale dokładna ilość nie jest znana.

„Nie jest w stanie krytycznym. Śpi ze względu na lekarstwa, które przyjął. Nadmiar leków zostanie usunięty z jego organizmu w ciągu jednego do dwóch dni i nie zagraża to jego zdrowiu.”

 

Policja zdradziła także, dlaczego T.O.P cały czas przebywa na oddziale intensywnej terapii:

„T.O.P jest sławnym celebrytą, a jego twarz jest powszechnie rozpoznawalna. Niedawno miał też miejsce nieprzyjemny incydent z nim związany. Zdecydowano, że jeżeli ludzie by się zebrali, utrudniłoby to przeprowadzenie badań. Z tego powodu przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie może pozostać odizolowany.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *