Wooshin (UP10TION) nie powróci w czerwcu z resztą zespołu

Agencja boy bandu UP10TION – TOP Media poinformowała, że członek zespołu Wooshin potrzebuje przerwy ponieważ stan jego zdrowia pogorszył się.

 

6 czerwca pojawiło się oficjalne oświadczenie:

Witajcie. Tutaj TOP Media.

Wspólnie zadecydowaliśmy, że członek zespołu UP10TION, Wooshin zrobi sobie przerwę od grupowych aktywności ze względu na problemy zdrowotne.

Po pierwsze chcielibyśmy przeprosić fanów grupy i Wooshina za te nagłe i przygnębiające wieści.

Kondycja psychiczna naszego idola pogorszyła się pod wpływem dużego stresu, któremu został poddany pod koniec zeszłego roku. Razem z Wooshinem i jego kolegami z zespołu zadecydowaliśmy, że potrzebuje on przerwy aby móc w pełni wyzdrowieć.

Jeszcze raz przepraszamy, strasznie nam przykro jeśli dostarczyliśmy Wam zmartwień. Prosimy o wsparcie zarówno dla Wooshina jak i UP10TION.

Pozostałych dziewięciu członków UP10TION przygotowuje się do comebacku z nowym albumem pod koniec czerwca. Będziemy na bieżąco Was informować o planach promocji i przyszłych aktywnościach.

Dziękujemy.

 

Pod koniec zeszłego roku pod adresem Wooshina posypały się ostre słowa krytyki ze strony internautów i widzów.  Podczas jednego z programów muzycznych (“The Show”) ręka Wooshina nieopatrznie wylądowała na klatce piersiowej współprowadzącej Jeon Somi. Widzowie i internauci zinterpretowali to jako próbę „molestowania”.

Oświadczenie „The Show” dotyczące ostatniej kontrowersji z Jeon Somi i Wooshina


 

Cr: (1)

4 comments

 1. Shinekoi Reply

  Zrobiło mi się tak strasznie przykro… Pamiętam tę aferę z rzekomą ręką na klatce piersiowej Somi i pamiętam te niemiłe komentarze, które wypisywali o Wooshinie. To była tak „głupia” afera, gdzie tak naprawdę nic się nie stało, ale i tak wiele osób pluło jadem w stronę Wooshina :c I teraz co? Ma na tyle złą kondycję psychiczną, że nie może aktualnie promować się z zespołem 🙁 Mam nadzieję, że nie będzie już dostawał tych wrednych komentarzy, wyzdrowieje i szybko wróci do zespołu, bo na pewno będzie strasznie mi go brakować w tej promocji </3

 2. Liiliin Reply

  To bóli podwójnie, kiedy masz dwóch UB. Jeden złamał sobie żebra podczas kręcenia dramy, a drugi ma problemy psychiczne przez jebaną Somi ;-; Boże jak ja tego babska nie lubię. Znaczy wiem, że to nie do końca jej wina, ale mogła odezwać się chociaż trochę w tej sprawie, a nie mieć wyjebane. Wooshin nie zasługuje na krytykę, nic nie zrobił. Ta ręka prawie, że nie dotknęła tej klatki piersiowej. Po za tym Wooshin chyba nie jest aż tak głupi by molestować podczas kręcenia filmiku! dobrze, że zrezygnował z „The Show”. Mam nadzieję, że bardzo szybko powróci.

 3. Kasia Reply

  Szczerze bardzo mi przykro bo koreańscy fani to naprawdę banda kretynow…… jak zwykle gowno burza o gowno to widać ze przypadkowo tak zrobił! Najlepiej jakby stali od siebie 10 metrów dalej… nogi pomyśleć o dziewczynie która pewnie tez czuje się teraz winna i nie zdziwiłabym się jakby się zadręczała ze to jej wina.. ludzie są okrutni wydaje mi się ze nie wróci już do zespołu 🙁

 4. Ss Reply

  WooShin … Mój słodziak jaki biedny . Ah jak ci fani . Nic tylko pojechać i nauczyć ich samokontroli i taktyki ah serio albo nie wiem .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *