SEVENTEEN opowiadają o jedzeniu, wspólnych kąpielach i gubieniu członków zespołu

7 czerwca członkowie SEVENTEENThe8, Woozi, Wonwoo, Jeonghan, Seungkwan oraz Joshua pojawili się w radiu SBS Love FM podczas audycji „Yoon Hyung Bin and Yang Se Hyung’s Two Man Show”.

Prowadzący wyjaśnili, że przez rozmiar ich studia radiowego mogli zaprosić tylko sześciu z trzynastu członków zespołu. Kiedy zapytano zaproszonych, dlaczego to właśnie oni zostali wybrani, roześmiali się i odpowiedzieli:

„Zdecydowaliśmy, że powinni to być najprzystojniejsi członkowie. Każdy z nas jest bardzo pewny swojego wyglądu, dlatego wszyscy zgłosili się na ochotnika.

Pozostali członkowie przygotowują się do innego show, które zostanie nadane po tym.”

 

SEVENTEEN ostatnio wygrywało w różnych muzycznych programach, więc członkowie zostali zapytani, jak reagował na to ich CEO.

„Jest naprawdę szczęśliwy. Uściskał nas i dał słowa zachęty. Zabrał nas nawet na obiad w restauracji BBQ.”

To przypomniało wszystkim o historii, mówiącej o tym, jak SEVENTEEN zjadło kiedyś 80 porcji grillowanego mięsa, gdy wygrali pierwszą nagrodę jako rookie. Członkowie wyjaśnili:

„Nie zjedliśmy tego sami, włączyli się w to też pracownicy. Gdy zadebiutowaliśmy, naszym celem było zdobycie nagrody dla najlepszego zespołu rookie. Udało nam się i CEO był naprawdę szczęśliwy.”

Członkowie SEVENTEEN wyjawili też trochę szczegółów, dotyczących ich życia w dormie, które nie jest łatwe przez tak liczną ilość mieszkańców. Zapytani, jak ich trzynastu bierze prysznic, odpowiedzieli:

„Mamy trzy łazienki. Kiedy mamy mało czasu, dwie lub trzy osoby korzystają z nich jednocześnie. Na początku żartowaliśmy i kładliśmy pianę na włosy innych, ale teraz, gdy znamy się bardzo dobrze, nie robimy tego, bo chcemy szybko skończyć i iść spać.”

Wyjawili także:

„Zdarzało się, że przypadkowo zapominaliśmy któregoś członka w drodze na jakieś wydarzenie. Zbieraliśmy wszystkich członków, ale czasem był ktoś, kto na przykład mył zęby w łazience. Nasz menadżer ma ciężką pracę.”

Na pytanie, czy kłócą się między sobą, SEVENTEEN odpowiedzieli:

„Nigdy nie mieliśmy żadnych dużych problemów podczas wspólnej pracy, ale od czasu do czasu kłócimy się o rzeczy niezwiązane z pracą. Mamy duże problemy jeżeli chodzi o jedzenie, ponieważ nasze opinie na temat menu zdecydowanie się różnią. Staramy się zawsze iść do jednej restauracji razem, ale zdarza się, że dzielimy się i wybieramy dwie różne.”


cr.: (1)

2 comments

  1. Akkinda ~ Reply

    Ci którzy (myślą że) są najprzystojniejsi? To gdzie Mingyu? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *