Stan T.O.P poprawia się. Idol zostaje tymczasowo odwołany ze służby.

Ponieważ T.O.P złamał prawo (zażywając nielegalne środki narkotyzujące) zostaje tymczasowo odwołany ze służby w policji. 
Kierownictwo Komendy Głównej Policji w Seulu wysłało do T.O.P zawiadomienie, że jest on osobą oskarżoną i zostaje odwołany z obowiązkowej służby ze skutkiem natychmiastowym.
Po wypisaniu ze szpitala artysta zostanie zatem oddelegowany do domu, a jego obowiązkowa służba w policji póki co wstrzymana.

Raper stanie przed sądem, który zadecyduje czy będzie on mógł kontynuować rozpoczętą już służbę, czy też będzie zmuszony wykonywać ją od początku:

  • jeśli usłyszy wyrok krótszy niż 18 miesięcy, po jego odbyciu będzie mógł wrócić do swojej jednostki i kontynuować służbę w policji
  • jeżeli natomiast zapadnie wyrok 18 miesięczny lub dłuższy, służba T.O.P zostaje „unieważniona”. Będzie zmuszony odbywać ją od początku.

Rozprawa sądowa została wyznaczona na dzień 29 czerwca o godzinie 11:30 czasu koreańskiego.


„Stan T.O.P poprawia się” – poinformowała jego rodzina i dowódca plutonu.

Mama artysty odwiedziła go w szpitalu. Po upływie 45 minut wyszła z sali i poinformowała reporterów, że stan jej syna poprawił się! Reporterzy zapytali ją czy otworzył oczy, na co odpowiedziała, że TAK.

 

Dowódca plutonu idola również pocieszył fanów wyznając:

“Rozpoznał mnie, wiedział kim jestem. Potrafi się już porozumiewać”.

 

T.O.P aktualnie przebywa w Szpitalu Ewha Womans University Mokdong, gdzie odpoczywa pod okiem specjalistów.

Jeszcze dziś o 9:00 rano lekarze informowali, że znajdował się on w stanie letargu.

Aktualnie wiadomo, że idol odzyskał już świadomość, a jego stan jest stabilny. Do jutra powinien opuścić oddział intensywnej terapii. Lekarze doradzili także, żeby został przewieziony na oddział psychiatrii na badania i konsultacje. Nie wiadomo jeszcze, czy T.O.P podda się dalszemu leczeniu w tym szpitalu, zadecyduje o tym on sam lub jego rodzina.

 


cr: (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *