Osoba grożąca Apink wyjawia motyw + wypowiedź Hayoung

Człowiek odpowiedzialny za groźby śmierci skierowane w stronę zespołu Apink postanowił wyjawić swoje myśli na temat całego zajścia.

15 czerwca skontaktował się z agencją medialną OSEN, mówiąc, że chciał z nimi porozmawiać, ponieważ to, co ogłoszono nie jest prawdą. Wyznał:

„To nieprawda, że groziłem Apink śmiercią. Ich agencja pozwała mnie za obraźliwe komentarze. Zadzwoniłem tylko dwa razy. Nigdy nie przeszkadzałem firmie w pracy.”

Fan powiedział, że powodem, dla którego groził zespołowi był program, w którym Apink miały randki w ciemno z męskimi trainee, przyszłymi aktorami.

„Jako fan Apink, od sześciu lat wydałem wiele pieniędzy i spędziłem z nimi dużo czasu tylko po to, żeby zobaczyć je na randce w ciemno, nawet nie z aktorami, a z aktorami trainee. Poczułem się zdradzony. Zadzwoniłem do agencji, aby się poskarżyć, ale odpowiedzieli, że nie wiedzą, co mnie zezłościło. Z tego powodu zadzwoniłem na policję, grożąc zabiciem zespołu.

Nie mam zamiaru się wydać. Nigdy nie chciałem zaszkodzić Apink.”

Niedługo po tym, jak post został opublikowany, Hayoung skomentowała cały incydent kilkoma postami na Twitterze.

„Nasz fandom Panda, członkowie rodzin oraz agencja bardzo martwili się z powodu incydentu, który miał miejsce wczorajszego wieczoru. Byłyśmy zszokowane i czułyśmy się nieswojo, a do tego denerwowałyśmy się, gdy powiedziano nam, co się stało i jak wygląda sytuacja. Najbardziej martwiło nas to, że Panda również są zmartwione. Przygotowujemy się teraz ciężko do comebacku i uważamy na siebie, więc nie martwcie się!”

Hayoung przeprosiła grupę ochroniarzy Captain Q oraz agencję za przysparzanie problemów przez incydent oraz wyraziła nadzieję na szybkie zakończenie sprawy.


cr.: (1)

2 comments

 1. Cinnamon Roll Reply

  Hayoung aniołku, nie musisz przepraszać to nie Twoja winaa!!
  Hayoung jest cudowna. Jest najmłodsza w zespole (maknae), zadebiutowała w wieku zaledwie 14/15 lat i zawsze była i jest oparciem dla swoich starszych sióstr <3
  Trzymajcie się dziewczyny i uważajcie na siebie!!!
  #StayStrongApink

 2. Suzzzi Reply

  Jaki psychol.. ja piernicze to tylko program rozrywkowy fikcja. Ludzie maja w głowach pustki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *