[Komentarze] G-Dragon pojawia się na lotnisku w przykuwającym uwagę stroju

Artykuł: G-Dragon – modowa gwiazda

Źródło: Herald Pop via Nate

 1. [+422, -24] Wygląda jak ktoś kto dopiero przybył z Jilin w Chinach

 2. [+379, -23] To wygląda źle…

 3. [+330, -20] Nie podoba mi się. Ta czapka i te okulary, to jakiś kompletny bałagan

 4. [+22, -1] To dlatego, ze jego głupie fanki zawsze go wychwalają jakby był modowym guru za sam fakt, że istnieje. Dlatego uważa, że cokolwiek założy, będzie cool ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 5. [+21, -2] Brakuje mu jeszcze puszki, a będzie mógł zbierać pieniądze…

 6. [+20, -2] Wzrost jest czymś czego nie zmienisz, ale powinien trochę przypakować

 7. [+14, -2] Nie jest zażenowany chodząc tak po ulicy?

 8. [+14, -2] Taki niziutki

 9. [+12, -1] Czy jestem jedyną osobą dla której to wygląda niechlujnie?

 10. [+11, -0] Jego wyczucie stylu waha się między byciem modowym terrorystą a fashionistą


cr.: (1)

6 comments

 1. Nickey Reply

  On jest tak hejtowany przez tą sytuację z TOPem? Wcześniej też się dziwnie ubierał i nie kojarzę żadnych hejtów, kojarzę nazywanie go modowym guru.

 2. Miriam Reply

  A to on zawsze (wg tych komentarzy) musi wyglądać modnie i cool? Poza tym ma torbę z Chanel, to można powiedzieć, że jest modny 😀
  Dla mnie to on na co dzień ubiera się w to, co ma pod ręką, nie zwracając specjalnie uwagi. Gdy w mediach oceniają jego styl, to zawsze są jego stroje z gal i innych publicznych wystąpień, gdzie często jest przygotowany przez stylistów.
  A może GD liczy po cichu, że ludzie wreszcie przestaną zwracać uwagę na ubiór innych, jak chociażby jest to w USA. I tak najważniejsze jest, według mnie, żeby te ciuchy były czyste i on sam też.

 3. bigbanghwaiting Reply

  no ludzie: za chudy, za gruby, za niski, źle ubrany…
  Jak ma wyglądać na lotnisku? Założył wygodne ciuchy, bo przyjechał robić koncert, a nie pokaz mody. Ale to Dżi-Di, więc podejrzewam, że jego działania są przemyślane i celowe. Może coś chce wyrazić, może coś promuje? Może próbuje odciągnąć uwagę mediów od TOPa?

 4. Hipcioo Reply

  Interesuję się modą oraz kształce się teraz w tym kierunku, aby w przyszłości zostać stylistka i projektantka. Dla mnie chłopak ma niesamowite wyczucie stylu, prawdę mówiąc wzoruję się na nim. Dla przeciętnego Kowalskiego, Jego styl może wydawać się brzydki oraz niepasujacy do siebie i wcale się nie dziwię xD Smoku przyjaźni się z wieloma projektantami na całym świecie (m.in Karl Lagerfeld) oraz często można go spotkać na różnych wydarzeniach modowych, więc chcąc czy niechcąc chłopak wiedzę z zakresu mody posiada. I to wielką. Mówienie, że jego strój to kompletny bałagan jest dla mnie śmieszne xd

 5. polik Reply

  dziwny jest ten strój i gdyby przeciętny kowalski odział się w takie coś to wywołał by nie lada sensację. Ale smok ma w sobie to coś co przyciąga nawet jak ubierze się jak cudak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *