Leeteuk wypowiada się na temat Super Junior po tym, jak fani wyrazili żądanie, aby Sungmin i Kangin zostali usunięci z grupy

10 czerwca fanowska strona Super Junior ‚Super Junior Gallery’ wydała oświadczenie zatytułowane „Sungmin Out”. Fani przedstawili w nim swoje żądanie o wydaleniu Sungmina z zespołu ze względu na jego złe traktowanie fanów.

„My, jako fanowska społeczność, zdecydowaliśmy, że samodzielne działania i zachowania Sungmina wobec fanów przez te wszystkie lata ostatecznie zaszkodziły Super Junior i ich wizerunkowi. Uważamy, że to niesprawiedliwe i nieuzasadnione, gdyby Sungmin pozostał aktywnym członkiem zespołu. Nie możemy już dłużej popierać i tolerować zachowań tego członka.

Jako fani, zrozumiemy decyzję grupy, to jest po prostu nasza prośba, nie chcemy nic wymuszać. ‚Super Junior Gallery’ wciąż będzie wspierać grupę, wyłączając Sungmina oraz Kangina.”

Po tym zdarzeniu, Super Junior zdecydowało o odbyciu fanmeetingu, na którym przedyskutują z fanami przyszłość zespołu.

Ich agencja, SJ Label oznajmiła:

„Super Junior przygotowują się do comebacku w drugiej połowie roku. Chcemy zorganizować miejsce, w którym będziemy mogli przedyskutować z fanami, czekającymi na comeback, jaką drogę powinno obrać Super Junior.”

18 czerwca Leeteuk, lider Super Junior, opublikował na swoim Instagramie swoje myśli na temat zespołu z powodu poprzednich wydarzeń.

„Super Junior to zespół, dla którego poświęciłem swoje życie. Zrezygnowałem z wielu rzeczy, aby dokonać tego wyboru, ale dzięki niemu także wiele zyskałem. Podejmowanie wyboru to branie odpowiedzialności za zrezygnowanie z innego wyboru. Mam zamiar wciąż robić w ten sposób. To tylko nocne, emocjonalne rozmyślania. Po prostu piszę…”


cr.: (1) (2) (3)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *