NU’EST powrócą w drugiej połowie roku w czteroosobowym składzie!

Wygląda na to, że zespół NU’EST powróci już niedługo!

19 czerwca agencja Pledis Entertainment wydała specjalne oświadczenie, dotyczące NU’EST:

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim narodowym producentom, którzy przez ostatnie cztery miesiące dali tak wiele miłości dla Jonghyuna, Minhyuna, Minki i Dongho w ‚Produce 101 Sezon 2’, a także wszystkim fanom, którzy poparli ich decyzję [o wystąpieniu w programie].

Jak wszyscy wiedzą, Minhyun będzie promował się jako członek Wanna One do 31 grudnia 2018 roku. Ma zamiar ciężko pracować, aby zwrócić miłość, którą mu podarowaliście. 

Tymczasem Jonghyun, Minki, Dongho oraz Aron przygotowują się do kolejnego zobaczenia fanów. Nie podjęliśmy żadnych konkretnych decyzji, ponieważ Jonghyun, Minki i Dongho potrzebują trochę odpocząć, ale postaramy się zorganizować im comeback w czteroosobowym składzie jak najszybciej.

Minione pięć lat było trudne dla Jonghyuna, Minhyuna, Minki, Dongho oraz Arona, ale upewnimy się, że te lata ciężkiej pracy nie pójdą na marne. Dołożymy wszelkich starań, aby mieli przed sobą same szczęśliwe dni. Jeszcze raz dziękujemy Wam za miłość, jaką obdarzyliście tych pięciu członków.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *