Choa odchodzi z AOA!

Choa zdecydowała, że oficjalnie opuści zespół AOA!

Po wielu spekulacjach, dotyczących odejścia członkini AOA z zespołu, Choa opublikowała na Instagramie swoje oficjalne stanowisko w tej sprawie, które potwierdza przypuszczenia fanów.

Pełne tłumaczenie postu:

„Witajcie, tutaj Choa.

Jestem naprawdę wdzięczna i przepraszam za to, że tak wiele osób zainteresowało się moim zawieszeniem [jako członkini zespołu]. To trochę późno, ale chcę powiedzieć, że musiałam odpocząć, a moja decyzja nadeszła po długim czasie rozmyślań.

AOA nie było zespołem, który od razu otrzymał wiele miłości, kiedy zadebiutowałyśmy, dlatego zawsze byłam szczęśliwa z powodu miłości, jaką nas obdarzaliście, zawsze myślę o tym, że to bardzo cenne.

Mimo że byłam najstarsza w zespole, wciąż jestem bardzo młoda i miałam ochotę płakać wiele razy podczas pracy. Wiem, że lubicie mnie przez mój jasny charakter. Chociaż płakałam w sercu, na zewnątrz musiałam być szczęśliwa. To zdarzało się ciągle, musiałam się zmuszać, a to sprawiało, że stawałam się chora bardziej i bardziej.

Aby zwalczyć moją bezsenność i depresję, próbowałam brać leki i zaczęłam ograniczać moją pracę dwa lata temu. Z powodu, że mój problem nie wynikał ze zmęczenia, zakończyłam wszystkie swoje aktywności. 

Próbowałam wrócić do pracy, myśląc o tych, którzy na mnie czekali, ale czułam, że jeżeli moja przerwa będzie dalej kontynuowana, będzie to naprawdę szkodliwe dla reszty członkiń. 

Po rozmowach z naszą agencją, opuszczam zespół AOA i zamierzam kibicować reszcie.

Przez ostatnie osiem lat, w których przygotowywałam się do zostania idolką, dowiedziałam się wiele rzeczy. Myślę, że nawet ten ciężki okres jest dla mnie okazją do nauki. Mam teraz 28 lat i idę na przód, zastanawiając się nad swoim chaotycznym ja. Przez resztę lat, w których będę po dwudziestce, chciałabym zdobyć wiele wspomnień, pasujących do tego wieku.

Na razie nie myślę o wykonywaniu żadnych prac, poza moim ustalonym już grafikiem. Któregoś dnia, gdy przestanę się bać i poczuję, że będę mogła pokazać moją lepszą stronę, a będą ludzie wciąż mnie dopingujący, chciałabym wrócić. Jestem wybrakowaną osobą, ale osobom, które wciąż mnie wspierają i się o mnie martwią, chciałabym serdecznie podziękować. Członkiniom zespołu, które były ze mną tak długo, a także pomogły mi przezwyciężyć to, czego mi brakowało, abym została pokochana. Tym, którzy kochają mnie i AOA, dziękuję Wam bardzo z głębi serca.”

 


cr.: (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *