Kim Sang Gyun chciałby zadebiutować w grupie złożonej z wyeliminowanych uczestników Produce 101 Sezon 2

Jeden z uczestników “Produce 101 Sezon 2”, Kim Sang Gyun chciałby zadebiutować w wymyślonej przez fanów grupie “JBJ”!

JBJ (Just Be Joyful) jest (póki co) wymyślonym przez fanów zespołem, w którego składzie znalazłoby się siedmiu wyeliminowanych przed samym finałem popularnych i lubianych stażystów: Kim Yong Guk, Kwon Hyun Bin, Takada Kenta, Noh Tae Hyun, Kim Sang Gyun, Kim Dong Han oraz Kim Tae Dong. Wszyscy oni wciąż utrzymują bliski kontakt i jak twierdzą chcieliby zadebiutować razem.

W jednym z ostatnich wywiadów Kim Sang Gyun przyznał, że “JBJ” jest ostatnio jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł:

“Chciałbym przynajmniej wystąpić razem z resztą chłopaków podczas audycji na żywo na V Live. Być może fanom spodobałby się ten pomysł. Ostatnio często razem wychodzimy. Noh Tae Hyun jest dobrym hyungiem, który się nami opiekuje. Jemu też podoba się pomysł stworzenia JBJ. Mamy wspólny chat, na którym o tym rozmawiamy”. 

 

Noh Tae Hyun zasugerował całej siódemce podczas finału programu, że powinni sobie zrobić wspólne zdjęcie:

 

 

Kim Sang Gyun dodał:

“Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o JBJ byłem zaskoczony tym pomysłem ale bardzo się ucieszyłem. Myślałem, że kiedy show się skończy ludzie szybko o mnie zapomną.. Dzięki JBJ moje imię znów zaczęło pojawiać się w wyszukiwarkach. 

W programie zawiązało się wiele przyjaźni. Wspólnie przetrwaliśmy ciężkie chwile dlatego staliśmy się sobie bliscy. Z JBJ czuję jednak szczególną więź, bo to fani nas tak dobrali.

To byłaby dla mnie prawdziwa radość móc z nimi zadebiutować lub chociaż wystąpić podczas jakiejś transmisji. Miejmy nadzieję, że taka okazja się nadarzy!”

 

 


Source (1) (2) (3)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *