Yoo Youngdoo (BOYS24) sprzedawał prezenty od fanów, teraz przeprasza

Yoo Youndoo z BOYS24 wywołał falę krytyki po tym, jak sprzedał prezenty podarowane przez fanów na stronie internetowej służącej do sprzedaży rzeczy używanych.

Sprawa ta rozniosła się niedawno wśród internautów, po tym, gdy ktoś stwierdził, że Yoo Youngdoo sprzedał buty sportowe i akcesoria, które dali mu fani. Biorąc pod uwagę to, że nazwa profilu z którego przedmioty zostały sprzedane jest podobna do angielskiej nazwy użytkownika, której zwykł używać Yoo Youngdoo, wygląda na to, że faktycznie zarzuty mogą być prawdziwe.

Gdy fani zapytali Yoo Youngdoo o wyjawienie prawdy, członek BOYS24 osobiście przerosił.

27 czerwca Yoo Youngdoo opublikował przeprosiny na fan kafejce BOYS24:

„Na samym początku chciałbym szczerze przeprosić naszych fanów i wszystkich pracowników BOYS24.

Jeżeli chodzi o obecne kontrowersje, chciałbym wyznać prawdę i prosić o wybaczenie. Buty [które dostałem w prezencie] to ten sam model, który już posiadałem, więc sprzedałem moją parę. Miałem na sobie buty, które otrzymałem w prezencie kilka dni temu i wciąż je mam. 

To prawda, że kolczyki, które sprzedałem, były prezentem od fana. Szczerze rozmyślałem nad moimi działaniami i naprawdę żałuję. Jeżeli miałbym okazję, chciałbym spotkać się z fanem, który dał mi prezent i osobiście przeprosić.

Choć przeraża mnie to, że fani mogą widzieć mnie teraz w złym i niedojrzałym świetle, wierzę, że ponieważ rozczarowałem wszystkich moim zachowaniem, jest to czymś, co będę musiał przetrwać. Wiem, że natychmiastowe przebaczenie nie jest możliwe. Chce tylko powiedzieć, bez żadnych oczekiwań, że zawsze jestem wdzięczny fanom i naprawdę mi przykro przez to, że zraniłem wszystkich, którzy pozostają przy mnie oraz BOYS24.”

 


cr.: (1)

2 comments

  1. Nickey Reply

    W ogóle to kupowanie prezentów typu buty albo ubrania idolom jest bez sensu. Większość ma swoich sponsorów i bardziej będzie im się opłacało rzeczy od sponsorów niż od fanów. Wspomaganie fundacji jest lepsze, bo nie dość, że pomaga to jeszcze w pewnym stopniu wspomaga wizerunek idola.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *