Leeteuk informuje fanów o bezpiecznym powrocie ze Szwajcarii

Leeteuk (Super Junior), który niedawno padł ofiarą złodziei w Szwajcarii, poinformował swoich fanów, że jest bezpiecznie wrócił do Korei.

27 czerwca napisał post na Instagramie:

„Bezpiecznie wróciłem ze Szwajcarii. To była moja trzecia wizyta w tym kraju i odkąd stałem się ambasadorem promocyjnym w Szwajcarii, czułem się jeszcze bardziej obyty i podekscytowany, nawet jeszcze przed rozpoczęciem kręcenia filmu. Po przyjeździe skończyliśmy pomyślnie nagrywanie razem z pracownikami oraz szwajcarskim dyrektorem turystyki. Ws

Wszyscy byliśmy jednak zaskoczeni wydarzeniem, które miało miejsce przed odjazdem na lotnisko. 

Mam nadzieję, że nigdy nie znajdę się ponownie w takiej sytuacji, ale jeżeli tak by było, myślę, że byłbym w stanie poradzić sobie z tym lepiej. Wyjaśnię to bardziej szczegółowo dla turystów. Nikt nie został zraniony, wszyscy zjedli i spali dobrze, a potem wrócili bezpiecznie. Myślę, że w lipcowej emisji „One Night Food Trip” będziecie mogli zobaczyć piękne widoki Szwajcarii oraz pyszne jedzenie. 

Przepraszam za to, że się martwiliście, słyszałem, że w Szwajcarii to wydarzenie także dostało dużego rozgłosu. Myślę, że najważniejsze jest bycie bezpiecznym, nieważne, gdzie się znajduje. 

Dziękuję Minho z SHINee, który zastąpił mnie podczas transmisji oraz przepraszam i jestem wdzięczny pracownikom ‚Delivery’. Będę pracował jeszcze ciężej.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Przykre, że to ich spotkało, ale dobrze bo dzięki temu że jest sławny, sprawa nabrała rozgłosu i będzie przestrogą dla innych turystów. Sama będę bardziej uważać na to żeby nie zostawiać nic na widoku w zaparkowanym samochodzie. I oby Leeteuk i ekipa nie zrazili się do podróży po Europie po tym incydencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *