Magazyn TIME: BTS jedną z 25 najbardziej wypływowych gwiazd w internecie

Amerykański magazyn TIME, wymienił zespół BTS jako jednego z najbardziej wypływowych artystów w internecie! 

Grupa spędziła już 28 tygodni na szczycie listy „Social 50” Billboard, wyprzedzając tym samym w tygodniowym rankingu gwiazdy takie jak: Justin Bieber czy Selena Gomez. „Social 50” Billboard śledzi popularność na różnych platformach społecznościowych, znalezienie się na 1 miejscu tej listy jest imponującym wyczynem dla każdego artysty!

BTS przegonili Taylor Swift w rankingu ‚Billboard’s Social 50 Chart’

 

Magazyn TIME pisze:

BTS to koreański boy band, którego pełna nazwa brzmi „Bangtan Sonyeondan” w swobodnym tłumaczeniu „kuloodporni chłopcy/skauci”. Siedmiu członkom zespołu udało się przez kilka lat wypielęgnować swój wirtualny fanbase do tego stopnia, że dziś sami Beyhive (fani Beyonce) muszą się liczyć z ich potęgą.
W 2016 r. tak zwana „Armia” (ARMY) doprowadziła album Wings na 26 miejsce listy Billboard 200 – był to najlepszy „debiut” k-popowego albumu na tej liście. W 2017 roku ARMY pomogły zespołowi zgarnąć statuetkę Top Social Artist podczas Billboard Music Awards. Lider zespołu, Rap Monster doskonale wiedział komu za nią podziękować: „Ta nagroda należy do [wszystkich] na całym świecie, który obdarowują nas miłością i zaufaniem.” – Raisa Bruner.

src: time.com

 

Amerykańska Ambasada w Seulu pogratulowała zespołowi wyróżnienia:

 

 

Informacja o tym pojawiła się także w koreańskich mediach:

 

 

Gratulacje BTS!


src: (1) (2) (3)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *