Media donoszą, że tylko sześciu członków Infinite przedłużyło kontrakt z Woollim Entertainment + oświadczenie wytwórni

Według koreańskich mediów tylko 6-ciu członków Infinite zdecydowało się przedłużyć kontrakt z wytwórnią.

Raporty donoszą, że według osób „z wnętrza branży rozrywkowej” umowy zostały podpisane na początku tego miesiąca. Natomiast siódmy członek jeszcze nie podjął decyzji.

Woollim wydało oficjalne oświadczenie, pisząc:

„Nic nie zostało jeszcze ustalone. Jesteśmy w trakcie dyskusji na temat przedłużenia kontraktu. W przyszłości nadal będzie można zobaczyć Infinite.”

Mimo że Woollim nie zajęło się sprawą bezpośrednio, wydaje się, że nawet, gdy zostanie sześciu członków, nadal będą kontynuować działalność w Infinite. Na razie jest to wszystko spekulacjami przez koreańskie media, dopóki nie dostaniemy oficjalnego oświadczenia od wytwórni na temat składu zespołu.


Cr.(1)

8 comments

 1. Kpoperka0507 Reply

  OmG, nie, OmG nie. Infinite- bez Sunggyu/Hoi/Seungyeola/Woohyuna/Dongwoo/L’a/Sungjonga to nie Infinite. JA MAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE NIKT NIE ODEJDZIE, mimo to rozumiem że mogą mieć dość, chcą spokoju. JEDNAK MAM TĄ WIELKĄ NADZIEJĘ. Woolim to dobra wytwórnia, Infinite to świetny zespół, a Inspirit to jeden z najlepszych fandomów. (Wiem, że piszę to jakby zespół miał się rozpaść, ale emotion są zbyt wielkie)

 2. Nickey Reply

  Jak któryś z nich nie podpisze to pojadę do Korei i podpiszę za niego. Lub go zmuszę, żeby było bardziej legalnie.

 3. Neytiri Reply

  Wszem i wobec w internecie krążą pogłoski, że Hoya nie podpisał, bo ponoć już wcześniej myślał o odejściu. Mam nadzieję, że to tylko chodzi o wynegocjowanie dogodnych warunków i powrócą w pełnym składzie.

 4. Mei Reply

  Moje serduszko płacze Infinite bez jednego z członków to nie Infinite… Bożeeee czemu nic nie jest pewne nie wiadomo nawet kto to co ja mam teraz robić ze swoim życiem ;—;

  • Neytiri Reply

   Wyszło na jaw, że to L/Myungsoo wciąż negocjuje. W sumie ma to sens, on akurat ma szanse na udaną karierę aktorską, wytwórnia więc powinna zaoferować mu możliwość dalszego rozwoju w tym kierunku. Mam nadzieję, że dogadają się i Infinite powróci w pełnym składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *