Mnet ujawnia profile pierwszych uczestniczek programu „Idol School”

Mnet ujawniło zdjęcia profilowe pierwszej części uczennic nowego variety schow „Idol School„.

Według informacji w sekcji wstępnej na oficjalnej stronie internetowej programu Kim Heechul jest opiekunem trzynastu uczennic wymienionych pod jego nazwiskiem.

W zestawie zdjęć każdej uczennicy znajdują się zdjęcia w mundurku i w stroju sportowym, a także screeny z każdą z uczennic, który pochodzi ze zwiastuna programu.

Imiona dziewczyn, które już znamy to:

Kim Eun Kyul

Natty

Park Sun

Park Ji Won

Baek Ji Heon

Song Ha Young

Yoo Ji Na

Lee Na Gyung

Lee Sae Rom

Lee Chae Young

Jang Gyu Ri

Jo Yu Ri

Chu Won Hui

Oprócz zdjęć na stronie znajdują się również podstawowe informacje o każdej uczennicy, od daty urodzenia do grupy krwi. Aby wejść na oficjalną stronę internetową programu kliknij tu!

28 czerwca Mnet wypuściło zwiastun programu „Idol School„. Możemy na nim zobaczyć 41 uczestniczek programu, które tańczą do ich piosenki przewodniej.

Idol School”  to program z formą instytucji edukacyjnej. Najlepsze uczestniczki zostaną absolwentkami i zadebiutują w nowym girlsbandzie. Pierwszy odcinek programu ukaże się 13 lipca o godzinie 9:30 czasu koreańskiego.


cr.: (1), (2)

3 comments

  1. FioletoweNiebo Reply

    Ja osobiście trzymam kciuki za Natty oraz Chu Won Hui. Żałowałam, że Natty nie dostała się do Twice. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

  2. Nickey Reply

    Heechul opiekunem! Jeśli to nie będzie po polsku to się będę męczyć z angielskim!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *