STELLAR mówią o swoim braku popularności i wspólnych celach

Niedoceniana grupa STELLAR podzieliła się swoimi zmaganiami w najnowszym wywiadzie.

Pomimo debiutu w 2011 roku, pozwoliły być kojarzone z seksownym i dwuznacznym konceptem Marionette. Mimo, że kontynuowały wypuszczanie kolejnych piosenek, wcale nie otrzymały skoku popularności.

Zdradziły:

„Ludzie uważają, że po „Marionette” dużo zarobiłyśmy. Mówią, że kupiłyśmy samochody. Tak naprawdę nie możemy kupić nawet zielonej herbaty. Miałyśmy dużo zmagań przez ostatnie siedem lat. Nawet nie chcemy być bogate, chciałybyśmy przestać ciągle walczyć.”

Następnie dodały:

„Nawet nie liczymy już na zdobycie pierwszego miejsca (w programach) Utrzymałyśmy się jako grupa i doszłyśmy już daleko. Mamy nawet chwile, w których nie zdajemy sobie sprawy, że minęło już siedem lat. Nasze kontrakty niedługo się kończą, a my musimy patrzeć w przyszłość. Byłoby wspaniale, gdybyśmy wygrały pierwsze miejsce, ale wyrzuciłyśmy z siebie tyle zachłanności ile mogłyśmy i skupiłyśmy się na pracy.”

Grupa zdradziła powód, dla którego nie poddawały się przez wszystkie lata:

„Tak naprawdę to dzięki naszym fanom. Jest wielu piosenkarzy, którzy oddają swoje prezenty od fanów lub je wyrzucają, my nigdy nie byłyśmy w stanie tego zrobić. Ciągle nas wspierają i nam pomagają. Naprawdę to widzimy i przez to czujemy, że musimy pracować ciężej.”

Tymczasem STELLAR niedawno powróciły z najnowszą piosenką – „Archangels of the Sephiroth”


Cr.(1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *