[Komentarze] K-netz krytykują Eunji (Apink) ponieważ jest mało kobieca?

Koreańskim internautom nie podoba się to, że Eunji pije soju (alkohol) „prosto z gwinta” i krytykują jej inne bezpośrednie zachowania! 

 

Oryginalny artykuł:Bez żartów! Członkini girl bandu pije soju prosto z butelki!” 

 

 1. [+853, -67] Woah, trochę przegięła tym razem! 

 2. [+822, -74] Odnoszę wrażenie, że ona czuje się lepsza od innych. Zauważyłem/łam to w jej mimice twarzy i zachowaniach… widać, że robi to na pokaz!

3. [+549, -72] Hul… pije prosto z butelki… co za potwór

 1. [+116, -3] Ahhh, jestem już zmęczona tymi konceptami w stylu tomboy… kto normalny pije tak soju? Chyba jedynie alkoholik… 

 2. [+102, -1] Eunji-ya, musisz nauczyć się powściągliwości..

 3. [+99, -7] Byłam/łem w szoku kiedy oglądałem/łam z nią program ‚Law of the Jungle‚. Zamiast powiedzieć: „Muszę skorzystać z toalety” powiedziała: „Idę spuścić z siebie wodę„;;;; nikt tak już nie mówi, to takie bez klasy;;;;;

 4. [+87, -5] Ona zawsze udaje twardzielkę w TV? Nie mogłam/mogłem jej znieść w ‚Knowing Bros

 5. [+78, -2] Są tacy, którzy lubią Jung Eunji za takie zachowanie, ale to kompletnie nie mój typ.. 

 


CR: (1)

 

7 comments

  • FioletoweNiebo Reply

   I to jest przerażające. Jak również fakt, że za picie prosto z butelki można być uznanym za potwora. I dlaczego, no dlaczego ponad 800 osób uważa to za przegięcie? Nie rozumiem tego….

 1. Armys Reply

  Przepraszam, ale wybuchłam śmiechem po przeczytaniu nazwy artykułu „Bez żartów! Członkini girl bandu pije soju prosto z butelki” i komentarz „Woah, trochę przegieła tym razem”

 2. Avance Reply

  To ja jestem potworem od urodzenia, bo zawsze kiedy mam okazję piję wszystko z gwinta bo tak lubię bardziej niż przelewać do szklanek, napić się i zaś nalewać! To normalne, ona ma prawo tak pić i nic im do tego, nie mają się czego czepiać już….

 3. Nickey Reply

  Spoko, w takim razie wszyscy jesteśmy potworami XD Ehhhh…

 4. Neytiri Reply

  Właśnie za to lubię Eunji, jest sobą i jest bezpośrednia, wyróżnia się na tle spiętych, sztucznie ugrzecznionych idolek które boją się pokazać cokolwiek prawdziwego w sobie, bo wytwórnia je strofuje a internauci krytykują na każdym kroku. To błędne koło. Oby Eunji się nie zmieniała i nie przejmowała takimi głupimi komentarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *