Lee Hyori zdradza dlaczego współczuje obecnym grupom

Podczas wywiadu w News Room, Lee Hyori rozmawiała nie tylko na temat najnowszego albumu oraz inspiracji do niego, ale i o różnicach między grupami obecnymi i starszymi.

W trakcie rozmowy o tym, jak zmieniły się czasy odkąd zadebiutowała jako członkini Fin.K.L – zespołu pierwszej generacji, Lee Hyori podzieliła się opinią na temat różnic:

„Za moich czasów, nie było takiej konkurencji jak teraz. Byłam osobą, która jako ostatnia dołączyła do zespołu a trenowałam tylko miesiąc zanim zadebiutowałam. Nie było tak wielu osób, które musiały trenować latami aby móc zadebiutować.”

Następnie dodała:

„Zauważyłam, że dla obecnych grup wiele rzeczy – w zasadzie wszystko jest narażone na opinię publiczną. W naszych czasach social media nie były tak bardzo rozpowszechnione, więc mam wrażenie, że mieliśmy więcej swobody.”

Na koniec podsumowała:

„To przez to, że widzę wiele osób w salonach piękności, ich twarze wyglądają groźnie, jakby byli źli. Cały czas są oceniani i porównywani do innych podczas treningu i kontynuowane jest to nawet po debiucie. Jako ich seniorka, czuję ból w sercu gdy to widzę.”


Cr.(1)

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *