YG Entertainment potwierdza solowy comeback Taeyanga

Wygląda na to, że Taeyang (BIGBANG) przygotowuje się do solowego comebacku!

Choć prezes YG EntertainmentYang Hyun Suk potwierdził tę wiadomość już w maju w poście na Instagramie, teraz pojawiło się więcej informacji na ten temat.

Prowadzone było wiele rozmów na temat konceptu teledysku do tytułowej piosenki Taeyanga i ostatecznie została podjęta decyzja, że kręcenie rozpocznie się 30 czerwca. Osoba, która brała udział w rozmowach wyjawiła:

„Taeyang brał udział w każdym spotkaniu, które się odbyło. Był bardzo poważny w swojej pracy, sprawdzał każdy szczegół i aktywnie przedstawiał własne pomysły. To sprawiło, że pomyślałem: ‚Nic dziwnego, że wspiął się tak wysoko.'”

Szczegóły, dotyczące comebacku zostały pozostawione w tajemnicy, a przedstawiciel YG Entertainment stwierdził:

„Nie możemy wyjawić jeszcze żadnych dokładnych informacji na temat tytułowego utworu i teledysku. Możemy jednak powiedzieć, że reżyserem będzie ktoś, z kim Taeyang jeszcze nigdy nie pracował, więc MV będzie znacznie różniło się od jego poprzednich teledysków. 

Tytułowa piosenka to utwór, który nie tylko będzie atrakcyjny dla szerokich rzeszy ludzi, ale także będzie prezentował muzykę wysokiej jakości.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. bigbanhwaiting Reply

    Bae nigdy nie zawodzi. Na swoich płytach ma zawsze ciekawe intro i kilka cudnych, ponadczasowych ballad. Hwaiting, YoungBae, czekamy na nowe Let Go!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *