Uczestnik „Produce 101 Sezon 2” mówi o plotkach na temat molestowania seksualnego

Jeong Joong Ji, który był uczestnikiem drugiego sezonu programu „Produce 101” po zakończeniu programu opublikował na swoim Instagramie post o tym, że plotki o nim były nie prawdziwe.

Jeszcze przed jego rozpoczęciem programu został oskarżeny o molestowanie seksualne. Jeong Joong Ji miał ciągle dotykać uda kobiety mimo jej zastrzeżeń, kiedy byli razem w kinie. W swoich usuniętych wpisach udostępniła ona zdjęcia ich wspólnych rozmów w wiadomościach na Instagramie.

1 i 2 lipca odbyły się finałowe koncerty „Produce 101 Sezon 2” wzięło w nich udział 35 najlepszych trainee i program się oficjalnie zakończył. Wieczorem 2 lipca Jeong Joong Ji opublikował post, który później usunął. Zdjęcie przedstawiało ulicę w deszczu, a treść posta brzmiała:

„Ludzie krytykują mnie nie znając prawdy. Trudno sobie z tym poradzić. Naprawdę nie popełniłem żadnego przestępstwa… nie jestem kryminalistą. To były sfałszowane plotki, ale czy ktokolwiek mi uwierzy?”

Mimo kontrowersji Jeong Joong Ji został w programie do czasu, kiedy to zajął 64 miejsce, a tylko 60 uczestników mogło przejść dalej. Mimo tego, że Mnet cały czas pokazywało go jako trainee agencji WAYZ Entertainment, to w maju ogłoszono, że ją opuścił.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *