Label SJ wydaje oświaczenie, dotyczące decyzji Sungmina

W odpowiedzi na ostatnie przeprosiny Sungmina i jego decyzję o nie braniu udziału w nadchodzącym albumie Super Junior, Label SJ wydała oficjalne oświadczenie na temat jego deklaracji.

Pełna informacja:

„Witajcie, tutaj Label SJ (SM Entertainment).

To jest nasze oświadczenie, dotyczące postu Sungmina na temat jego aktywności.

Label SJ postanowiła uszanować decyzję Sungmina o nieuczestniczeniu w albumie Super Junior.

Od początku Super Junior powstało jako grupa, która mogłaby być elastyczna jeżeli chodzi o członków i w rezultacie Super Junior uzyskało miłość i sukces na całym świecie, co sprawia, że mogą promować się na wiele sposobów. 

Super Junior przygotowuje się obecnie do wydania albumu, celem jest wydanie go w październiku. agencja robi wszystko, aby pomóc Super Junior przeprowadzić promocje, które będą jeszcze lepsze niż wcześniej. 

Chociaż Sungmin nie bierze tym razem udziału w albumie, Label SJ w pełni poprze wszystkie jego aktywności w przyszłości. 

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy kochają Super Junior od tak dawna i prosimy o dalsze kochanie i wspieranie wszystkich członków zespołu.”


cr.: (1)

7 comments

 1. Neytiri Reply

  Większej ściemy dawno już nie czytałam. „Uszanowali jego decyzję”, co za bzdura. Dali się zastraszyć i dyktować warunki przez internetowych hejterów. Wyrzucili członka zespołu za burtę chociaż nic złego nie zrobił, po prostu ma życie prywatne jak każdy normalny człowiek na świecie. Nie spodziewałam się tego po SuJu, większe i prawdziwsze skandale przetrwali a nie takie fochy knetz. Ciekawe jaką teraz znajdą wymówkę gdy ich comeback osiągnie słabe wyniki. Tak to by mogli zrzucić winę na Sungmina 😉

   • Neytiri Reply

    Fałszywi fani SuJu w Korei złożyli petycję i bojkotowali udział Sungmina w nadchodzącym comebacku grupy. Nie mogą mu darować, że się facet ożenił. I wytwórnia SM/SJ jak zwał tak zwał, ugięła się tym szantażom i wyeliminowali go z udziału w najbliższym comebacku. Wg „oficjalnych” oświadczeń to była jedo decyzja bo nie chciał narażać grupy na szwank i musiał przepraszać, że ma życie prywatne, ale wiadomo że było to wymuszone, bo nie ma za co przepraszać, nic złego nie zrobił.

    Najśmieszniejsze jest to, że SuJu w swoim ojczystym kraju nie są już tak popularni, bardziej w reszcie Azji czy na świecie. A akurat międzynarodowi fani nie chcieli odejścia Sungmina, tylko banda koreańskich krzykaczy. I teraz międzynarodowi chcą bojkotować comeback SuJu bo są oburzeni tą decyzją, a koreańscy i tak się na nich wypną, jak przy każdym z ostatnich comebacków. Także brawo SM/SJ, genialna decyzja.

   • Liiliin Reply

    Chodzi o to, że Sungmin ma swoje życie prywatne. Z tego co dobrze kojarzę, to tu rozchodzi się o jego dziewczynę.

 2. Suzzzi Reply

  Matko boska idol tez człowiek! Ma prawo wziąść slub i żyć po swojemu. Te durne fanki tez kiedyś wyjdą za mąż!
  Boli mnie decyzja SM…

 3. Nickey Reply

  Te durne fanki miały chyba nadzieję, że same wyjdą za Sungmina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *