Sungmin (Super Junior) nie weźmie udziału w najbliższym comebacku z zespołem

Wcześniej agencja zespołu Super JuniorSJ Label ogłosiła, że ​​Sungmin nie weźmie udziału w koncertach SMTOWN z powodu ostatnich protestów fanów. Idol postanowił także napisać przepraszający list zaadresowany do fanów.

„Witajcie! Z tej strony Sungmin!


Piszę do Was po raz pierwszy od dłuższego czasu.
Przede wszystkim chciałbym przeprosić za wszystkie przykrości i kłopoty, którymi was obarczyłem! Ostatnio krąży wiele negatywnych opinii pod adresem mojej osoby. Wybaczcie, że zabieram głos w tej sprawie z opóźnieniem.

Przemyślałem swoje zachowanie i faktycznie muszę przyznać, że kiedy planowałem ślub nie pomyślałem o swoich fanach, którzy kochali i wspierali mnie przez ponad 10 lat!
Powinienem wtedy wcześniej powiadomić Was o moich planach dotyczących małżeństwa. Zupełnie tego nie przemyślałem i zraniłem swoją bezmyślnością wiele osób.


Podczas pobytu na służbie wojskowej z utęsknieniem czekałem, aż będę mógł ponownie promować się jako członek Super Junior.
Teraz wiem, jak ważny dla Was – fanów jest kolejny album zespołu, dlatego postanowiłem wycofać się z tej promocji. Nie chcę sprawiać więcej kłopotów i chciałbym, żeby Super Junior otrzymali jak najwięcej miłości.
Biorąc pod uwagę ciągłe kontrowersje wokół mojej osoby, myślę że decyzja o usunięciu się z promocji nadchodzącego albumu jest słuszna.

Naprawdę przykro mi że zawiodłem swoich fanów! Potrzebuję teraz czasu refleksje. Skupię się też na ciężkiej pracy. Proszę wszystkie ELF o wspieranie Super Junior w trakcie nadchodzącego comebacku!

Dziękuję!”.


cr: (1)

3 comments

  1. Neytiri Reply

    To takie niesprawiedliwe! SuJu i SM stchórzyli i zawiedli. Ustanowili niebezpieczny precedens w ramach którego małżeństwo idola = zawieszenie kariery w zespole. Pozwolili zadecydować hejterom a nie prawdziwym fanom. Ci hejterzy którzy żądali usunięcia Sungmina wcale nie wesprą teraz zespołu przy comebacku, to żadni fani tylko zwykli zadymiarze i internetowe trolle.

    W dodatku to okropne, że gdy para aktorów Song-Song ogłosiła nagle ślub dotychczas zaprzeczając plotkom o związku, to wszyscy życzą im szczęścia i są podekscytowani, a gdy zrobił tak samo Sungmin, to już przeszło od dwóch lat zmaga się z negatywną nagonką i jest odsunięty od swojej pracy. Co za poroniona mentalność knetz!

  2. Suzzzi Reply

    Dokładnie prawdziwi fani beda wspierać Sungmina… mam nadzieję że jednak nie odejdzie z grupy i przy kolejnym albumie powróci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *