Aktorka Lee Si Young („Lookout”) ma dla nas zaskakującą nowinę

13 lipca aktorka, która pojawiała się w dramie „Lookout„, napisała do fanów list, w którym oświadczyła, że jest w ciąży!

Witajcie, tutaj Lee Si Young!

Czuję się trochę skrępowana ponieważ po raz pierwszy upubliczniam taki list na koncie społecznościowym. Chciałam jednak żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie od dziennikarzy.. Mam nadzieję, że w ten sposób uda mi się uniknąć nieporozumień. 

Planuję wyjść za mąż za osobę, w której zakochałam się po uszy. Rozmawialiśmy o tym razem z naszymi rodzinami i doszliśmy do wniosku, że zaraz po zakończeniu dramy („Lookout”) powiadomimy o tym fanów. Ślub odbędzie się niebawem. Decyzja ta została podjęta szybko ponieważ jestem w 14 tygodniu ciąży, zatem wkrótce zostanę także mamą.

Dowiedziałam się o tym podczas kręcenia „Lookout”, na początku byłam zaskoczona i przerażona tymi wieściami, jednak później zrozumiałam, że to prawdziwe błogosławieństwo nosić w sobie nowe życie. Ponieważ miałam napięty grafik nie wiedziałam jak się zachować. Nie miałam zamiaru się oszczędzać, ponieważ zespół produkcyjny poniósłby duże straty finansowe, gdybym zaczęła opóźniać zdjęcia. Nikomu więc nie powiedziałam.

Sceny akcji w dramie nie były łatwe! Ciągle chodziłam na badania do lekarza i kiedy okazało się, że dziecko rozwija się prawidłowo dodało mi to odwagi.

Zanim napisałam ten list poinformowałam swoją agencję, reżysera i zespół produkcyjny. Było mi strasznie przykro, że musiałam przez jakiś czas trzymać to przed nimi w tajemnicy. Oni czuli się jeszcze bardziej zakłopotani, że nie zauważyli i mnie nie oszczędzali.

Razem z naszymi rodzinami doszliśmy do wniosku, że ślub odbędzie się 30 września!  

W przyszłości zamierzam ciężko pracować na planach zdjęciowych do filmów i dram! Dojdzie mi także nowa, „stała” rola – matki, do której zamierzam się bardzo przykładać. 

Byłabym ogromnie wdzięczna za Wasze wsparcie.

Dziękuję!

 

Gratulacje dla Lee Si Young i jej przyszłego męża!

 


cr: (1)

2 comments

  1. Priya Reply

    Podoba mi się styl jakim napisała ten list. Miły, uroczy i pokazuje jak wszystkich szanuje.
    Gratuluję Si Young!

  2. Suzzzi Reply

    Dokładnie fajnie że sama o tym powiedziała nie przez agencje.
    Pewnie ciąża to wpadka ale mam nadzieję ze dziecko urodzi się piękne i.zdrowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *