UEE potwierdza swój związek z Kangnamem i przeprasza za zamieszanie

14 lipca media ujawniły związek aktorki i byłej idolki – UEE z byłym członkiem grupy M.I.BKangnamem. Para zaczęła spotykać się 3 miesiące temu, po tym jak razem wystąpili w programie “Law of the Jungle”.

 

Jedno ze źródeł tych informacji skomentowało:

Kangnam zdobył serce Uee swoją osobowością, jest bardzo towarzyską osobą. Poznali się przez znajomych.

 

Ostatnio widziano ich razem w restauracji w Namhansanseong. Zdjęcia pary w trakcie randki szybko trafiły do internetu.

 

Agencja aktorki Yuleum Entertainment błyskawicznie zareagowała:

“Zapytaliśmy UEE, która wyznała, że są jedynie bliskimi przyjaciółmi.”

 

Niedługo potem Uee napisała posta na Instagramie:

„Zostałam zaskoczona tą informacją! Dzisiaj na planie zdjęciowym dostałam telefon z mojej agencji. Dzwonili zapytać czy jestem aktualnie z kimś w związku, ponieważ takie plotki pojawiły się w internecie.

Jestem bliską znajomą Kangnama. Zaprzyjaźniliśmy się w trakcie zdjęć do programu ‘Law of the Jungle’. Już wcześniej wielokrotnie wychodziliśmy razem coś zjeść~ Ale to jeszcze nie oznacza, że jesteśmy parą. Trochę mnie to zmartwiło ㅠㅠㅠㅠ Kochani!! Jeśli postanowię zacząć się z kimś spotykać, to od razu Was o tym powiadomię! Aktualnie jestem na to zbyt zajęta!!! #Manhole”

 

Agencja Kangnama wstrzymała się z oficjalnym oświadczeniem w tej sprawie.

 

Kilka godzin później obie agencje potwierdziły jednak ich związek, a UEE opublikowała kolejnego posta, tym razem z przeprosinami za wprowadzanie fanów w błąd!

 

Aktorka tłumaczy, że została zupełnie zbita z tropu nagłymi doniesieniami o swoim związku z Kangnamem. Jak twierdzi w trosce o swojego chłopaka i własną karierę (aktualnie kręci nową dramę „Manhole”) postanowiła ukrywać ich prawdziwe relacje.

„Dzięki dzisiejszym wydarzeniom, mogliśmy z Kangnamem potwierdzić swoje uczucia. Jestem szczęśliwa! Dziękuję za wsparcie i przepraszam za zamieszanie!”

 

 

 


cr: (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *