Irene z Red Velvet mówi o bliskich relacjach ze swoimi rodzicami

15 lipca Irene wystąpiła w programie „Ask Us Anything„. Mówiła w nim o tym jak blisko jest ze swoimi rodzicami.

Irene powiedziała:

„Ostatnio pojechałam z rodzicami na wycieczkę do Gyeongju. Kiedy byliśmy w drodze nagle poczułam smutek, gdyż mój ojciec, który zawsze wyglądał na dużego, teraz wyglądał na małego. Zazwyczaj robię wiele zdjęć krajobrazu ale  zapytałam siebie, czy mam w telefonie zdjęcia moich rodziców. Tym razem próbowałam robić z nimi zdjęcia i nagrywać filmiki.”

Red Velvet i członkowie obsady programu byli bardzo dotknięci wyznaniem Irene. Członek obsady Lee Soo Geun kazał jej często do nich dzwonić. Irene odpowiedziała, że dzwoni do nich codziennie i że kiedy była trainee dzwoniła do nich nawet cztery razy dziennie.


cr.: (1)

2 comments

  1. Neytiri Reply

    Święte słowa, każdy z nas powinien poświęcić więcej uwagi swoim rodzicom i docenić ich obecność, troskę i wsparcie. Jesteśmy tak zajęci własnym dorastaniem że zapominamy iż dla rodziców też czas szybko leci i nie będą żyć wiecznie. Irene jest kochana, to bardzo dobrze o niej świadczy że nie tylko dostrzega ten aspekt, ale też nie wstydzi się poruszyć tego tematu publicznie.

  2. Nickey Reply

    Dopiero, kiedy rozstajemy się z rodzicami zaczynamy ich bardziej doceniać i tęsknić. Coś o tym wiem… 😀 Najchętniej to bym już zawsze mieszkała w rodzinnym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *