Jessica wyda album z okazji 10 rocznicy debiutu

Jessica powróci w sierpniu z nowym albumem!

Jej reprezentant wyjawił 17 lipca:

„Jessica wyda swój trzeci mini album w sierpniu. Stworzony został ku pamięci jej 10 rocznicy debiutu jako piosenkarka. Nagrywa obecnie teledysk do tytułowej piosenki.

Album będzie zawierał piosenki zapisane przez Jessicę specjalnie dla fanów.”

Jessica zadebiutowała jako członkini Girls’ Generation w 2007 roku. W 2015 zdecydowała się na solową karierę i rozwijania się jako projektantka mody.


cr.: (1)

5 comments

 1. Suzzzi Reply

  Mam tylko nadzieję że jej promocja nie pokryje sie z promocja GG…

  • lulu Reply

   Jessica chyba i tak nie może się promować w programach muzycznych :c

 2. Neytiri Reply

  To nieuniknione, że rocznice SNSD będą się pokrywały z jej rocznicami. O ile poprzednie przeszły bez większego echa, to 10 rocznica jest o tyle znacząca, że nie można jej przemilczeć. Cieszę się, że Jessica regularnie dostarcza fanom nowej dawki muzyki od siebie. Nie ukrywam że chętnie częściej bym jej słuchała i życzyłbym sobie aby pojawiała się też w programach muzycznych.

 3. Suzzzi Reply

  A czemu nie może pojawiać się w programach muzycznych? SM sami ja wywalili na zbity ryj z grupy potem rozwiazali kontrakt z obustronna zgodą. Co SM ma do niej…

  • Tomek Reply

   Z tego co wiem, to Jessica mogla robic kariere solowa pod szyldem SM, nie zgodzila dlatego jej „kara” jest zakaz promocji, na pewno miala to zapisane w umowie, to nie jest pierwsza wokalistka/wokalista ktory tak ma po odejsciu z SM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *