Park Yoochun i jego narzeczona zerwali ze sobą

Park Yoochun znów jest singlem! Idol najwyraźniej rozstał się ze swoją narzeczoną – Hwang Ha Ną.

Reporter JoongAng Ilbo spotkał się z bliskim znajomym byłej już dziewczyny idola. Powodem rozpadu ich związku mogły być negatywne komentarze na ich temat.

Panna Hwang Ha Na nie jest celebrytką. Jak sama wyznała nie poradziła sobie z presją ze strony internautów:

“Pojawia się zbyt wiele nieprawdziwych i okrutnych plotek na mój temat. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Starałam się to ignorować ale wszystko ma swoje granice..”

Następnie  źródło dodało:

„Uważam, że Hwang Ha Na i Park Yoochun naprawdę się kochali. Jednak odkąd ich związek stał się publiczny internauci nie pozostawiali na nich suchej nitki! Hwang Ha Na bardzo to przeżywała. W końcu się poddała i powiedział Yoochunowi, że muszą się rozstać.”

Agencja idola, C-JeS Entertainment wstrzymała się od komentarza.

 

Wcześniej, w kwietniu tego roku para poinformowała, że zamierza się pobrać!

Park Yoochun (JYJ) zamierza stanąć na ślubnym kobiercu we wrześniu tego roku

 

Park Yoochun ukończy służbę wojskową 26 lipca! Wcześniej idol i aktor musiał zmierzyć się ze sporym skandalem, po tym jak został oskarżony o napastowanie na tle seksualnym.

 


Src: (1) (2)

2 comments

  1. Suzzzi Reply

    Niezła laska…. jak sie kogoś kocha to się jest z nim na dobre i na źle. Zwlaszcza że nic mu nie udowodniono, a sam Yoochun powiedział ze po wyjściu z wojska zajmie się swoim życiem prywatnym, z dala od show-biznesu.

  2. Avance Reply

    Suzzzi ona nie odeszła od niego z powodu rzekomego molestowania seksualnego. To głupie, negatywne komentarze porypanych, dziecinnych fanów doprowadziły do tego, że nie wytrzymała presji (miała do tego prawo) i postanowiła odejść. Moim zdaniem nawet największa miłość nie jest wata poniżania ze strony społeczeństwa zwłaszcza jak nie potrafimy sobie z tym poradzić, to tak jakby żyła zamknięta w klatce, a poza nią, byli ludzie którzy ją obrażają. W końcu by wybuchła, lepiej że zakończyła to teraz niż po ślubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *