Panna A i jej prawnik żądają surowszej kary dla rapera Irona

Prawnik Panny A (byłej partnerki rapera) potwierdził dzisiaj, że oboje postanowili odwołać się od ich zdaniem zbyt łagodnej decyzji sądu w sprawie Irona

20 lipca dwudziestopięciolatek został skazany na 80 godzin prac społecznych i dwa lata w zawieszeniu pod dozorem kuratora sądowego.

Prawnik pokrzywdzonej zapowiedział, że on i jego klientka zamierzają się odwołać od tego wyroku i dorzucić kolejne oskarżenia!

 

Adwokat Panny A skomentował:

Przez ten incydent ucierpiała duma i reputacja mojej klientki, co doprowadziło także do uszczerbku na jej zdrowiu psychicznym. Poniżono ją w opinii publicznej, nazywając „masochistką”.

W październiku 2016 roku Panna A została pobita przez swojego chłopaka (Irona). Kiedy chciała zgłosić incydent na policji raper zagroził jej nożem. Aktualnie były chłopak próbuje się mścić na mojej klientce stosując szantaż psychologiczny.

Iron groził Pannie A śmiercionośną bronią – nożem. Tego typu groźba powinna być traktowana jak poważne przestępstwo. Chcielibyśmy aby sąd wydał sprawiedliwy wyrok. Nóż zostanie wykorzystany jako dowód w sprawie. 

 

Iron został oskażony o pobicie swojej dziewczyny we wrześniu 2016 roku oraz ponowne stosowania przemocy fizycznej oraz psychicznej wobec niej w październiku tego samego roku.

 


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *