Taehyun komplementuje WINNER i śpiewa ich piosenkę

Taehyun chwalił Mino i Seunghoona oraz śpiewał piosenkę WINNER podczas audycji w radiu!

 

 

Taehyun o WINNER:”

„Lubię ich nowe piosenki! Idealnie wpasowują się wakacyjną aurę. Ich zapowiedzi sierpniowego comebacku też są świetne, podobają mi się te klimaty!”

 

 

 

 

5 comments

 1. Suzzzi Reply

  Skoro to takie jego klimaty to czemu odchodzac powiedział ze piosenki Winner to nie sa jego klimaty…

  • Liiliin Reply

   Rzeczywiście tak było… ale są spekulacje, że Tae nie chciał odchodzić i, że to YG wyrzuciło Tae.. I w sumie teraz widać, to.

 2. Neytiri Reply

  A niektórzy internauci go za to już krytykują. W sumie miło się wypowiedział o swoich kolegach i ex zespole. Możliwe, że nie czuł się tam do końca dobrze więc odszedł, ale najważniejsze że każda ze stron rozwija się dalej w swoim kierunku i żeby utrzymali poprawne relacje. Lepiej że otwarcie poruszył ten temat i pochwalił Winner, niż jak SNSD i Jessica, które nie wymieniają nawet swoich imion/nazw nawzajem.

  • yoo Reply

   SNSD raczej nie mogą mówić o Jess, bo najwidoczniej ceo sm nie życzy sobie tego. A gdyby o sobie wzajemnie mówiły byłoby pełno dram, bo ktoś coś źle zrozumiał etc. Ja osobiście uważam, że dziewczyny mogą utrzymywać ze sobą kontakt, przecież nie zrobiła im nic takiego, żeby całe snsd jej nienawidziło

 3. yoo Reply

  A co do Taehyuna – mogą mu się podobać te piosenki, a to wcale nie znaczy, że chciałby się z nimi promować. Widocznie czuje się lepiej, gdy tworzy taka muzykę, jaką chciał tworzyć wcześniej, ale się nie wypowiadam o tym bo nie znam sytuacji Tae z YG i winner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *