Fani Girls’ Generation świętują 10 rocznicę zespołu

To dziesiąta rocznica Girls’ Generation!

Ten legendarny dla kpopu zespół zadebiutował 5 sierpnia 2007 roku, kiedy zaprezentowały swoją piosenkę “Into the New World” w programie „Inkigayo„.

Do tej pory wydały one 6 albumów długogrających i wygrały 136 razy w programach muzycznych (wliczając w to podgrupę i solowe aktywności). Dzisiaj miał miejsce ich comeback z nowym albumem „Holiday Night„, który promują piosenki „Holiday” i „All Night„.

W celu uczczenia urodzin zespołu fani publikują tweety w których wyrażają swoją miłość do grupy i im dziękują.


cr.: (1)

3 comments

 1. yoo Reply

  SNSD to legendy, wątpię, by np Twice czy Blackpink w przyszłości je zastąpiły… SNSD to chyba jeden z niewielu (lub ostatni) gband z 2 generacji. Wszystkie są mega utalentowane, od zawsze ciężko pracowały I wiele zrobiły dla kpopu. Mam nadzieje, ze nie jest to ich ostatni comeback, i że będą z nami chociaż kilka lat. Kpop bez SNSD nie będzie taki sam. Cieszmy się wspólnie 10 rocznicą prawdziwych legend ^^ ♥

  • Neytiri Reply

   Owszem SNSD to legendy i 10 lat na rynku to niesamowite osiągnięcie, szczególnie że wciąż mają silny i lojalny fandom, a to się ceni. Jednak nieprawdą jest że to ostatni girlsband z 2 generacji, są inne, tylko niestety dużo mniej popularne, np. BEG. A co do młodszych GG, to trudno stwierdzić, SNSD też na początku były hejtowane i nikt nie wierzył że im się uda na dłuższą metę. Natomiast BlackPink idą zupełnie inną ścieżką, kroczą śladami 2ne1, które również były i pozostają jednym z najmocniejszych i najbardziej legendarnych girlsbandów.

   • yoo Reply

    Dlatego napisałem, że jeden z niewielu. Twice mogą być w przyszłości „National girl group” ale nigdy nie będą takie jak SNSD, wiec dla mnie porównywanie obu tych grup jest bez sensu. A co do BP – racja, one mają spore szanse na zajęcie miejsca 2ne1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *