Stażysta Kim Dong Bin (Produce101) przyznał się fanom że cierpi na depresję

6 sierpnia były uczestnik programu “Produce 101 Sezon 2”, Kim Dong Bin opublikował na swoim osobistym Instagramie post, w którym napisał że zdiagnozowano u niego depresję i zamierza poddać się leczeniu. 

Kim Dong Bin podziękował fanom, którzy są przy nim i wspierają go w trudnych chwilach!

Wciąż nie mogę zapomnieć tych miesięcy spędzonych w programie Produce101. Każdego dnia patrzę na członków Wanna One i przypominają mi się miłe chwile spędzone w ich towarzystwie. Żałuję, że nie dałem z siebie jeszcze więcej, może wtedy mógłbym zadebiutować?

Odkąd opuściłem wytwórnię moje życie stało się jeszcze trudniejsze. ‘Produce 101’ było punktem kulminacyjnym w moim życiu, zmotywowało mnie do ciężkiej pracy!
Jednakże od czasu do czasu odczuwam pustkę… To uczucie mnie nie opuszcza choćbym nie wiem jak się starał. Dlatego postanowiłem pójść do lekarza, który zdiagnozował u mnie depresję. Wynikła ona z pewnego wydarzenia, które odbiło się mocno na mojej psychice. W rzeczywistości pozostawiło traumę z którą nie walczyłem, przez co tylko się pogłębiła. To wpłynęło negatywnie nie tylko na moją pracę ale także na relacje z innymi ludźmi. 

Ciągle próbuję mówić sobie, że przecież jestem szczęśliwy, próbuję „wychodzić do ludzi” ale pustka nie znika… Wokół mnie były i są osoby, które obdarowują mnie miłością i wsparciem, to dzięki nim udało mi się przetrwać!
Wiem, że przede mną jeszcze całe życie, dlatego teraz skupię się na ciężkiej pracy ponieważ chciałbym zadebiutować! Jeszcze raz, dziękuję za wasz wsparcie!

Mówili, że jutro będzie padało ale i tak planuję jutro wyjść na świeże powietrze i pospacerować wzdłuż Rzeki Han. Jeśli ktoś z Was chciałby się spotkać, zrobić wspólne zdjęcia będę na was czekał z wielkim uśmiechem na twarzy.
Dziękuję wszystkim, którzy się o mnie martwią. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań żebyście nie musieli się już o mnie martwić!
Dobranoc!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *