Członkowie Wanna One wymieniają BTS i EXO jako wzory do naśladowania

Przed swoim występem 7 sierpnia członkowie Wanna One podkreślili jakim ogromnym zaszczytem jest dla nich debiutować na scenie Gocheok Sky Dome, na której występowali także EXO i BTS!

Kang Daniel:

“Oglądałem wideo z koncertów EXO i BTS, które odbywały się na scenie Gocheok Sky Dome. Obiecałem sobie, że kiedyś tu wystąpię. Debiut na tak ogromnej scenie to spełnienie marzeń wielu stażystów…
Moja mama jest z tego taka dumna. Chodziła i opowiadała o tym występie wszystkim znajomym. Kazała im oglądać nasz debiut.”

 

 

 

Debiutancki mini album Wanna One sprzedał się w 500 tys. egzemplarzy w samej przedsprzedaży! To wynik porównywalny do osiągnięć takich grup jak EXO czy BTS!

 

Ong Sungwoo:

“To prawdziwy zaszczyt uczyć się od takich grup jak EXO i BTS. Oglądałem ich występy i czerpałem wiedzę jak z podręczników. Jestem bardzo zdeterminowany, chcę ciężko pracować i pokazać się z jak najlepszej strony jako artysta rookie!”

 

 

Ha Sung Woon to bliski znajomy Jimina z BTS!

 

Ha Sungwoon:

“Kiedyś przyszedłem tutaj na koncert BTS. Pomyślałem wtedy: ‚Czy kiedykolwiek będę mógł stanąć na scenie Gocheok Sky Dome?’ To niesamowite, że moje marzenie spełniło się tak szybko!. Szczerze mówiąc zakładałem, że nigdy tego nie osiągnę. Nawet teraz nie potrafię uwierzyć w to co się dzieje.
Jestem podekscytowany i zestresowany ale cieszę się, że mogę być tutaj!”

 

 

Hwang Minhyun:

“Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek będę mógł stanąć na scenie Gocheok Sky Dome.

Zamierzamy ciężko pracować i ciągle doskonalić swoje umiejętności dla tych wszystkich ludzi, którzy przyszli dzisiaj obejrzeć nasz debiut. Chcemy wynieść stąd wspaniałe wspomnienia!”

 

 

Wanna One zadebiutowali 7 sierpnia 2017 roku, wydając swoje pierwsze MV „Energetic” oraz pierwszy mini album 1X1=1 (TO BE ONE).

Już pierwszego dnia sprzedali ponad 100 tys. kopii albumu! [Hanteo]

https://twitter.com/kpopalbumsales/status/894460891663548416

a ich utwory podbiły 6 najpopularniejszych koreańskich list przebojów w godzinę od publikacji:

 

 

Grupa będzie promowała się do grudnia 2018 roku!


cr: (1)

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *