Jessica mówi o tym co Girls’ Generation dla niej znaczy

Jessica ostatnio udzieliła wywiadu w którym podzieliła się swoimi refleksjami na temat Girls’ Generation z którymi zadebiutowała 10 lat temu.

Kiedy zapytano się jej o to co dla niej znaczy Girls’ Generation odpowiedziała:

„Cenne relacje, coś drogocennego z którymi spędziłam razem moją młodość? Przeszłyśmy wszystko razem wliczając w to trudne i dobre chwile. Myślę, że był to naprawdę piękny okres mojego życia o którym nie mogę zapomnieć.”

Girls’ Generation i Jessica 5 sierpnia świętowali 10 lat od debiutu.

Idolka powiedziała, że czas mija tak szybko, że ona nawet nie myślała o tym, że minęło już tyle lat.

„Dopiero kiedy moi fani powiedzieli mi o tym pomyślałam „To prawda, to moja 10 rocznica”. Czuję się dumna z siebie za osiągnięcie mojej 10-tej rocznicy.”

Fani wokalistki świętowali jej rocznicę poprzez wiadomość, która była wyświetlana na Times Square w Nowym Jorku i Jessica podziękowała im za to:

„Myślę, że teraz gdy promuję się jako solistka moi fani organizują więcej wydarzeń wspierających mnie. Byłam bardzo zaskoczona. Dało mi to siłę i sprawiło, że chcę szybciej wydać mój nowy album.”

Jessicę zapytano także o to czy przesłuchała już nowy album Girls’ Generation, który został wydany z okazji 10 rocznicy.

„Nie mogłam jeszcze przesłuchać całego albumu ale widziałam teledyski. Myślę, że wyszły w sposób, który im pasuje i ukazują ich unikatowe barwy.”

Debiutancka piosenka zespołu, czyli „Into the New World” przeszła już do klasyki gatunku, a w ubiegłym roku stała się znów popularna po tym jak uczestniczki wykonały ją w programie „Produce 101„. Powstała nawet drama o tym samym tytule.

Kiedy wokalistka została zapytana o swoje odczucia na temat tej piosenki ona powiedziała:

„To bardzo wesoła piosenka. Piosenka, którą kocham. Widziałam dzisiaj w drodze do salonu fryzjerskiego kilka autobusów z ekipą serialu „Into the New World”. Jestem szczęśliwa, bo to ważna piosenka.”

9 sierpnia ukaże się trzeci album artystki pod tytułem „My Decade„. Promować go będzie piosenka „Summer Storm„.


cr.: (1)

3 comments

  1. Neytiri Reply

    Pięknie się wypowiada, to prawda, nie da się zapomnieć tylu wspólnie spędzonych lat. Również bardzo pozytywnie wspominam OT9 i tęsknię za tymi czasami. Żałuję że nie dołączyłam do kpopowego fandomu wcześniej aby móc obserwować ich rozwój przez całe 10 lat 🙂

  2. Suzzzi Reply

    Snsd było duża częścią jej życia. Spędziła 15 lat w SM.
    Dobrze że pomimo tego wszystkiego co się wydarzyło ma mile wspomnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *