Pierwsze spotkanie obsady nadchodzącej web dramy – „Mischievous Detectives”

Namjoo (APink), oraz byli uczestnicy „Produce101 Sezon 2„: Yoo Seon Ho i Ahn Hyung Seob poprowadzili relację na żywo (V Live)! Cała trójka zagra w nadchodzącej web dramie: “Mischievous Detectives”.

 

W trakcie relacji Namjoo wyznała:

“Pewnie wyglądamy jak starzy, dobrzy znajomi ale poznaliśmy się zaledwie kilka godzin temu. Dzisiaj po raz pierwszy spotkałam SeonHo i HyungSeoba – natychmiast udało nam się złapać dobry kontakt!”

 

Yoo Seon Ho dodał:

“Od dawna jestem fanem Apink, dziewczyny były pierwsza grupą idoli, którą polubiłem. Na moje przesłuchanie do Cube Entertainment przyszedłem właśnie z piosenką Apink – ‘No No No.”

 

 

Opowiadali także o wrażeniach jakie na sobie wywarli spotykając się po raz pierwszy.

 

Yoo Seon Ho:

“Szczerze mówiąc nie pamiętam jakie pierwsze wrażenie zrobił na mnie Ahn Hyung Seob, w programie było aż 101 osób, nie wiem kiedy rozmawialiśmy po raz pierwszy.

Denerwowałem się spotkaniem z Namjoo, bardzo szanuję ją jako starszą stażem artystkę. Szybko jednak sprawiła, że poczuliśmy się zupełnie komfortowo w jej towarzystwie.”

 

 

Ahn Hyung Seob:

“Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Yoo Seon Ho od razu widać było, że jest bardzo młody i pełen życia. Później dostrzegłem również jego uroczy uśmiech.”

“Ja także stresowałem się przed spotkaniem z Namjoo, to idolka i sunbae, którą szanuję. Teraz kiedy poznałem ją prywatnie wiem, że jest bardzo miłą osobą.”

 

Mischievous Detectives” będzie web dramą o tematyce kryminalnej. Fabuła opowiada o dwóch genialnych licealistach, którzy pomagają policji i detektyw (Namjoo) rozwikłać tajemniczą sprawę zniknięcia ich rodziców. Emisja rozpocznie się we wrześniu!


src: (1)

 

 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *