Niewykluczone, że Wanna One zaczną pojawiać się na scenach “Inkigayo” i Music Core”

Po debiutanckim występie grupy na scenie “M!Countdown” prawdopodobieństwo, że Wanna One pojawią się także w innych muzycznych show wzrasta!

🔥 Wanna One Debut Stages on MCountdown 🔥

 

 

Wcześniej stacje SBS i MBC skomentowały jedynie, że wciąż zastanawiają się nad taką możliwością.

 

Wanna One nie wystąpią podczas “Music Bank” (KBS) w tym tygodniu ze względu na emisję innego show. Co więcej grupa nie pojawiła się także w rozpiskach (zapowiedziach) “Inkigayo” (SBS), czy też “Music Core” (MBC).

Grupa I.O.I – utworzona z uczestniczek pierwszego sezonu “Produce 101” – ANI RAZU nie wystąpiła na scenach: “Music Core” i “Inkigayo” ponieważ nie spełniały warunków, które dyktowały obie stacje. To właśnie dlatego tak wielu fanów w tym roku zastanawia się czy zespół Wanna One także zostanie wykluczony…

 

Reprezentant stacji SBS odpowiada:

Wanna One z całą pewnością nie pojawią się na ‘Inkigayo’ w tym tygodniu ale to jeszcze nie wyklucza ich udziału w przyszłości.”

 

Źródło z MBC komentuje:

Wanna One nie występują na ‘Music Core’ w tym tygodniu. Jeśli jednak utrzymają swoją aktualną popularność z całą pewnością szansa na to, że się u nas pojawią będzie ogromna! Nie jesteśmy jeszcze w stanie powiedzieć jakie zespoły wystąpiła podczas odcinka w przyszłym tygodniu.”

 


src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *