Kang Daniel (Wanna One) na okładce Weekly Chosun

Weekly Chosun to tygodnik, którego tematyka obejmuje głównie wydarzenia polityczne, gospodarcze i naukowe. Dlatego też fani zaskoczeni są obecnością idola na okładce! 

11 sierpnia Weekly Chosun opublikował za pomocą konta społecznościowego zdjęcie okładki swojego najnowszego wydania, która zaskoczyła nie tylko fanów zespołu Wanna One ale także i czytelników.

 

 

Dlaczego na okładce polityczno-gospodarczego tygodnika pojawił się akurat Kang Daniel?

 

Przedstawiciel prasowy odpowiada:

„Duże grono kobiet, również naszych czytelniczek w przedziale wiekowym 30-40 lat właśnie tego oczekiwało. W najnowszym numerze pojawił się artykuł – Co sprawia, że kobiety tak łatwo zakochują się w Kang Danielu?”

 

Jeśli przeanalizujemy poprzednie okładki magazynu okazuje się, że idol na jego pierwszej stronie jest zjawiskiem raczej niezwykłym!

Weekly Chosun przeważnie wybiera na swoich „modeli” biznesmenów – generalnie osoby kojarzące się z ekonomią lub też polityką, takie jak prezydent Moon Jae In, czy też założyciel firmy HyundaiJung Joo Young.

Z muzyków na okładce pojawili się: Bob Dylan, w setną rocznicę wręczenia mu nagrody Nobla w dziedzinie literatury – jako osoba, która wniosła duży wkład w kulturę, czy też Edith Piaf, która jest jedną z muzycznych ikon XX wieku. 

 

 

Komentarze internautów:

1. Jak tylko usłyszałam/zobaczyłam, że Kang Daniel jest na okładce byłam w kompletnym szoku, szybko pobiegłam do kiosku ale egzemplarze wyprzedały się w ekspresowym tempie…
2. Przewidywalne, w końcu to GOD DANIEL. 
3. Jestem ciekawa co napisali w tym artykule. Słyszałam że nakład sprzedawał się jak ciepłe bułeczki. 
4. WOW, daebak! 
5. To BÓG zadebiutował.. daebak! 
6. Są tu jakieś Wannables?

cr:

https://twitter.com/tomatodann/status/896033440801341440

 

1 Comment

  1. Kekekeke Reply

    Wow naprawde lubie Daniela, ale nie wyobrażałam sb, że jest tak popularny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *