[Komentarze] Świadek opowiada o tym, co stało się w klubie, w którym przebywał Onew

Artykuł: Onew i początek jego kontrowersji o molestowaniu… Świadek opowiada o trzech godzinach, w czasie których wszystko się stało

Źródło: Dispatch via Nate

 1. [+1,723, -78] Jeśli był pijany, powinien wrócić do domu. Skoro nie potrafi nad sobą panować, dlaczego poszedł do klubu? Jego przyjaciele są tak samo winni. Wiedzą, że jest osobą publiczną i powinni wyprowadzić go z klubu, zanim coś poszłoby nie tak. Widać, że zostawili go, ponieważ podobało im się to, co się działo.

 2. [+1,512, -118] Co za kupa gó*na ㅋㅋto jasne, że zapłacili kobiecie, aby była cicho ㅋㅋㅋ SM naprawdę publikuje teraz artykuły, które są wymówkami

 3. [+1,251, -104] ㅋㅋㅋ Dispatch obecnie chce, abyśmy w to uwierzyli. Napisali cały ten artykuł w imieniu SM

 4. [+128, -9] Ten świadek B jest niesamowity ㅋ przyglądał się Onew przez trzy godziny ㅋ żartujecie sobie, to musi być podrobione

 5. [+120, -3] Świadek B to CCTV, czy coś,dlaczego patrzył na Onew trzy godziny?

 6. [+108, -7] Dlaczego złapał nogę tej samej osoby dwa razy? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 7. [+98, -7] Czuję, że złapał nie tylko za jej nogę ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 8. [+94, -23]Rozumiem, że jego przyjaciele przeprosili tę kobietę za pierwszym razem, gdy ją złapał, ale dlaczego ona została i dalej piła z nimi???  Gdy ktoś dotyka twojej nogi, nie powinieneś zabrać się i pójść gdzieś indziej???Tak czy inaczej, reputacja Onew jest zszargana

 9. [+84, -6]Obiektywnie mówiąc, nie sądzę, że ktoś doniósłby o tym, że Onew dotknął dwa razy jej nogi, widząc jak bardzo był pijany. Obstawiam, że dotykał ją znacznie dogłębniej i dlatego ktoś to zgłosił.

 10. [+68, -17] Ale dlaczego ta kobieta została przy stoliku Onew?????_

 11. [+52, -2] Jego przyjaciele powinni odesłać go do domu, jeżeli był pijany. Dlaczego zabrali go do klubu? I czy oni naprawdę myślą, że uwierzymy w to, że przepraszali za akcje Onew, podczas gdy sami byli upici?

 12. [+52, -7] Fakt: „Milił ją tyle, że w końcu pozew o molestowaniu został uzasadniony.”

 

Źródło: Naver

 1. [+1,412, -69] Ech… dlaczego tyle wypił. Powinien wypić tyle, aby wciąż móc się kontrolować…

 2. [+1,206, -91]Poszedł do klubu upity o 5 nad ranem. Zostały dwa tygodnie do jego dramy.. ㅋㅋ powinien postąpić inaczej.Po prostu pójść do domu i spać.

 3. [+986, -48] Musi przystopować z piciem

 4. [+862, -46] Niech przestanie pić

 5. [+844, -81] Mam nadzieję, że to okazja dla niego, aby stwierdzić, co znaczy być liderem zespołu i zachowywać się bardziej odpowiedzialnie w przyszłości

 6. [+543, -38] Myślę, że nie powtałyby tak duże kontrowersje, gdyby wspomnieli od razu o tym, że dotknął tylko jej nogi. Dziennikarze liczyli na wyświetlenia, nie wspominając o tym?

 7. [+525, -35] Powinni powiedzieć o tym, że to była tylko noga. Dlaczego to ukryli?

 8. [+442, -11] Jego przyjaciele powinni zabrać go do prywatnego stolika lub odesłać taksówką do domu. Dlaczego zaciągnęli go do tego klubu?

 9. [+528, -58] Czy tylko ja uważam za niesamowicie zabawne to, że podobno złapał nogę tej kobiety, myśląc, że to barierka? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ

 10. [+433, -27] Przesłuchanie trwało pięć godzin, ponieważ był zbyt pijany? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Absurdalne


cr.: (1)

2 comments

 1. lemonade Reply

  Zgadzam się z pierwszym komentarzem na samej górze. Na co Ci jego znajomi czekali? Aż chłopak się stoczy pod stół..? Powinni go brać pod pachy i wyprowadzić (albo wynieść) po pierwszym zdarzeniu… Większość ludzi chociaż raz w życiu była/będzie tak pijana (to nic nadzwyczajnego), w takich sytuacjach trzeba liczyć na znajomych..

  Drugi komentarz też całkiem prawdziwy..

 2. Neytiri Reply

  To prawda, co to za znajomi, skoro widzieli, że ich kumpel jest w takim stanie to powinni go odstawić do domu. Tym bardziej jeśli pijany kumpel jest osobą publiczną, powinni zadbać o jego wizerunek i mówiąc wprost, szybko go ukryć. Dlatego idole częściej imprezują w domach i na zamkniętych imprezach, muszą też uważać kogo wybierają na znajomych, tym osobom muszą zaufać.

  Generalnie Onew się nie popisał i wynikła z tego nieciekawa sytuacja, ale nie popełnił większej zbrodni, po prostu ludzki błąd. Mam nadzieję, że wystosuje przeprosiny, to wtedy media i publiczność szybciej mu to darują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *