[AKTUALIZACJA] Lider SHINee oskarżony o molestowanie na tle seksualnym + odpowiedź wytwórni

12 sierpnia agencja SM Entertainment opublikowała specjalne oświadczenie odnoszące się do zarzutu dotyczącego domniemanego molestowania na tle seksualnym, którego miał się dopuścić lider grupy SHINee.

SM Entertainment:

Onew jest osobą publiczną, więc zarówno on, jak i my – jego agencja z niepokojem i pełni obaw stajemy przed tymi zarzutami, martwiąc się o jego reputację.

12 sierpnia idol udał się do klubu na imprezę w celu złożenia gratulacji swojemu znajomemu, który zadebiutował jako DJ.

Kiedy Onew znajdował się w stanie nietrzeźwości nawiązał fizyczny kontakt z otaczającymi go osobami. Wywołało to nieporozumienie między nim, a „poszkodowaną” – Panną A. Incydent został natychmiast zgłoszony policji, a artysta przewieziony na komisariat w celu przesłuchania.

Kobieta, która złożyła oskarżenie, wycofała je przyznając po pewnym czasie, że był to przypadek.

Onew postanowił współpracować i pomóc policjantom w ewentualnym dalszym śledztwie.

Przepraszamy wszystkich, którym ten incydent dostarczył zmartwień i problemów.

 

Agencja prosi media aby podeszły do całej sprawy obiektywnie i nie rozpowszechniały nieprawdziwych informacji opartych na plotkach.

 


[AKTUALIZACJA]

Dispatch publikuje artykuł o incydencie z udziałem Onew. Opis zdarzeń oparty na zeznaniach świadków.

 

6:30 nad ranemOnew dotyka Panny A. Idol nie był w stanie utrzymać się na własnych nogach – stracił równowagę i złapał nogę Panny A próbując się o nią podeprzeć.

Świadek B komentuje:

“Onew był pijany do tego stopnia, że niemal tracił świadomość. Najprawdopodobniej dotknął ciała Panny A kiedy upadał”.

Panna A zareagowała ze złością:

“Dlaczego mnie dotykasz?”

Jeden ze znajomych idola, który widział całą sytuację powiedział:

“Naprawdę przepraszamy! Kolega jest bardzo pijany, nie zrobił tego specjalnie..”

 

6:50 nad ranem: Członek SHINee po raz kolejny próbując usiąść na stole stracił równowagę i złapał za nogę Panny A.

Jeden z kelnerów zdradził Dispatch:

A znajdowała się na platformie, nad stolikiem przy którym siedział idol. Dlatego też on ciągle się o nią opierał/ocierał lub na nią wpadał. Onew nie mógł nawet wstać. Złapał za nogę Panny A próbując usiąść, był tak pijany że zapewne myślał że to barierka..”

 

Kobieta po tym jak została dotknięta po raz drugi zdecydowała się wezwać policję.

 


Source (1) (2)

6 comments

 1. Nickey Reply

  Ja jestem w szoku. Onew oskarżony o molestowanie? Oczywiście, że w to nie wierzę. Onew był kompletnie pijany i dwa razy dostknął tą dziewczynę w nogę. W to wierzę. „Ofiara” zrobiła z siebie tylko idiotkę. Jako Shawol (prawie) zawsze stanę po stronie SHINee.

  • Vet Reply

   Zaraz się porzygam przez ciebie idiotko… Stoisz po stronie oprawcy, bo co? Bo ma ładną buźkę? Uwazasz że to, że był pod wpływem alkoholu to jakiekolwiek usprawiedliwienie? A jakby ją zgwałcił? A sorry zapomnialam to idol, a ty jesteś w jego fandomie…

   • Shawolowa Reply

    Skąd masz pewność że jest oprawcą? Nie było cię tam (popraw mnie jeśli się myle) więc tak jak my wszyscy nie masz pewności co się tam dokładnie wydarzyło.

   • yoo Reply

    Nazywanie kogoś idiotka bo broni swojego idola jest mega dojrzałe XDD jakbyś chociaż trochę siedziała w shinee wiedzialabys, ze nie byliby w stanie zrobić nikomu krzywdy. Laska wycofała oskarżenia, a Onew nic jej nie zrobił wiec no, zegnam~

    • Shawolowa Reply

     Tak dodam od siebie do tego komentarza że nie trzeba być Shawolem czy siedzieć w SHINee, wystarczy chociaż troszkę poznać Onew żeby wiedzieć że nie zrobiłby czegoś takiego.

 2. Neytiri Reply

  Oj wyszło z tego mocne nieporozumienie, dobrze że wyjaśnili tą sprawę. Jednak obawiam się, że sam fakt iż Onew tak mocno się upił w klubie, może negatywnie odbić się na nim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *