[AKTUALIZACJA] Lider SHINee oskarżony o molestowanie na tle seksualnym + odpowiedź wytwórni

12 sierpnia agencja SM Entertainment opublikowała specjalne oświadczenie odnoszące się do zarzutu dotyczącego domniemanego molestowania na tle seksualnym, którego miał się dopuścić lider grupy SHINee.

SM Entertainment:

Onew jest osobą publiczną, więc zarówno on, jak i my – jego agencja z niepokojem i pełni obaw stajemy przed tymi zarzutami, martwiąc się o jego reputację.

12 sierpnia idol udał się do klubu na imprezę w celu złożenia gratulacji swojemu znajomemu, który zadebiutował jako DJ.

Kiedy Onew znajdował się w stanie nietrzeźwości nawiązał fizyczny kontakt z otaczającymi go osobami. Wywołało to nieporozumienie między nim, a „poszkodowaną” – Panną A. Incydent został natychmiast zgłoszony policji, a artysta przewieziony na komisariat w celu przesłuchania.

Kobieta, która złożyła oskarżenie, wycofała je przyznając po pewnym czasie, że był to przypadek.

Onew postanowił współpracować i pomóc policjantom w ewentualnym dalszym śledztwie.

Przepraszamy wszystkich, którym ten incydent dostarczył zmartwień i problemów.

 

Agencja prosi media aby podeszły do całej sprawy obiektywnie i nie rozpowszechniały nieprawdziwych informacji opartych na plotkach.

 


[AKTUALIZACJA]

Dispatch publikuje artykuł o incydencie z udziałem Onew. Opis zdarzeń oparty na zeznaniach świadków.

 

6:30 nad ranemOnew dotyka Panny A. Idol nie był w stanie utrzymać się na własnych nogach – stracił równowagę i złapał nogę Panny A próbując się o nią podeprzeć.

Świadek B komentuje:

“Onew był pijany do tego stopnia, że niemal tracił świadomość. Najprawdopodobniej dotknął ciała Panny A kiedy upadał”.

Panna A zareagowała ze złością:

“Dlaczego mnie dotykasz?”

Jeden ze znajomych idola, który widział całą sytuację powiedział:

“Naprawdę przepraszamy! Kolega jest bardzo pijany, nie zrobił tego specjalnie..”

 

6:50 nad ranem: Członek SHINee po raz kolejny próbując usiąść na stole stracił równowagę i złapał za nogę Panny A.

Jeden z kelnerów zdradził Dispatch:

A znajdowała się na platformie, nad stolikiem przy którym siedział idol. Dlatego też on ciągle się o nią opierał/ocierał lub na nią wpadał. Onew nie mógł nawet wstać. Złapał za nogę Panny A próbując usiąść, był tak pijany że zapewne myślał że to barierka..”

 

Kobieta po tym jak została dotknięta po raz drugi zdecydowała się wezwać policję.

 


Source (1) (2)

9 comments

 1. Nickey Reply

  Ja jestem w szoku. Onew oskarżony o molestowanie? Oczywiście, że w to nie wierzę. Onew był kompletnie pijany i dwa razy dostknął tą dziewczynę w nogę. W to wierzę. „Ofiara” zrobiła z siebie tylko idiotkę. Jako Shawol (prawie) zawsze stanę po stronie SHINee.

  • Vet Reply

   Zaraz się porzygam przez ciebie idiotko… Stoisz po stronie oprawcy, bo co? Bo ma ładną buźkę? Uwazasz że to, że był pod wpływem alkoholu to jakiekolwiek usprawiedliwienie? A jakby ją zgwałcił? A sorry zapomnialam to idol, a ty jesteś w jego fandomie…

   • Shawolowa Reply

    Skąd masz pewność że jest oprawcą? Nie było cię tam (popraw mnie jeśli się myle) więc tak jak my wszyscy nie masz pewności co się tam dokładnie wydarzyło.

   • yoo Reply

    Nazywanie kogoś idiotka bo broni swojego idola jest mega dojrzałe XDD jakbyś chociaż trochę siedziała w shinee wiedzialabys, ze nie byliby w stanie zrobić nikomu krzywdy. Laska wycofała oskarżenia, a Onew nic jej nie zrobił wiec no, zegnam~

    • Shawolowa Reply

     Tak dodam od siebie do tego komentarza że nie trzeba być Shawolem czy siedzieć w SHINee, wystarczy chociaż troszkę poznać Onew żeby wiedzieć że nie zrobiłby czegoś takiego.

 2. Neytiri Reply

  Oj wyszło z tego mocne nieporozumienie, dobrze że wyjaśnili tą sprawę. Jednak obawiam się, że sam fakt iż Onew tak mocno się upił w klubie, może negatywnie odbić się na nim.

 3. tyska_xoo Reply

  @Vet
  Sorki, ale co jakiś czas wracam tutaj i mam ochotę ci przywalić w twarz xd Dziewczyny mają racje. Nie trzeba być Shawolem, wystarczy chociaż odrobinę poznać Onew. Ej no błagam! W Hello Baby bał się nawet tknąć Yoogeuna xd Co, jak co, ale nikt z SHINee, nikt powtarzam! Nie zrobiłby nic złego. Widać, że są dobrymi ludźmi, a przez dwa lata od kiedy słucham ich muzyki, no… Trochę ich poznałam.

  Martwię się, że za pół roku Ci idioci przypomną sobie, że coś takiego miało miejsce i znów zaczną wytykać go palcami… Jak ja czytam te komentarze, to mam ochotę im wszystkim przywalić, a łzy mi się same cisną. Wciąż mam za złe jego kumplom, że zabrali go do klubu w takim stanie…

  • vet Reply

   Sugerowanie że możesz poznać człowieka słuchając muzyki którą śpiewa i przez oglądanie wyreżyserowanych programów rozrywkowych XDDDD aaa nie przepraszam, poznałaś ich bo słuchasz ich dwa lata. Bicie ludzi po twarzy bo nie bronią typa, ktorego ty lubisz… Jesteś zajebista.

 4. tyska_xoo Reply

  Dziękuje, jestem Zajebista 🙂
  Na zdrowie, dziewczyno! Nie mam zamiaru się kłócić, bo szkoda nerwów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *