Sowon (GFRIEND) wyznała jakie pierwsze wrażenie zrobiły na niej pozostałe członkinie zespołu

11 sierpnia, liderka zespołu GFRIEND, Sowon poprowadziła transmisję na żywo za pomocą V Live, żeby odpowiedzieć na pytania fanów. 

Widzowie zapytali ją czy zamierza kiedykolwiek ściąć włosy, na co odpowiedziała:

“Nie jestem jeszcze na to gotowa. Gdybym je skróciła być może wyglądałabym na bardziej dojrzałą.. Ale kocham swój aktualny beztroski wizerunek. Póki co zamierzam pozostać przy długich włosach. Natomiast myślę o zrobieniu sobie grzywki! Grzywki są super, szczególnie podczas zdjęć do magazynów, bo można je ładnie wystylizować.”

 

Opowiedziała także historię, która stoi za jej scenicznym imieniem – “Sowon”:

„To imię zostało mi nadane przez agencję i oznacza „życzenie”. Jest całkiem podobne do mojego prawdziwego imienia – Sojung.”

 

Liderka ujawniła także, że jej aktualną współlokatorką jest Yerin, ponieważ obie mają dość lekki sen, a ani jedna ani druga nie ma głośnych „nawyków” podczas snu.

 

Sowon mówiła jakie było jej pierwsze wrażenie kiedy poznała pozostałe członkinie GFRIEND:

Eunha przez pewien czas kojarzyła mi się ze szkolnym mundurkiem. Kiedy ją zobaczyłam po raz pierwszy miała na sobie sweterek przypominający szkolny mundurek i była bardzo nieśmiała, mówiła bardzo cicho. Potem bardzo mnie zaskoczyła – przyniosła ze sobą dużą porcję sałatki i wszystko zjadła!.”

Pierwsze co zauważyłam u Yuju to to, że jest bardzo blada. Ciągle nakładała coś na usta i czesała włosy. Pomyślałam wtedy, że jest jedyna w swoim rodzaju, bo wcześniej nie spotkałam takiej osoby. Yuju jest wysoka, cieszyłam się że poznałam kogoś swojego wzrostu.

 

Zapytana o to, z którą idolką spoza zespołu się przyjaźni odpowiedziała, że z Nayeon (TWICE).

“Jestem nieśmiała w towarzystwie nowych osób, więc ciężko mi nawiązywać nowe znajomości. Nayeon spotykam dość często i zawsze radośnie spędzamy czas.

Nayeon, oglądasz mnie teraz?” 

 


Source (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *