Xiumin (EXO) Kang Daniel (Wanna One) oraz Yong Jun Hyung (Highlight) nie lubią wychodzić z domu

W czym Xiumin, Kang Daniel i Yong Jun Hyung są do nas podobni? Po co wychodzić z domu skoro można zostać w łóżku lub zwyczajnie posiedzieć w swoim ukochanym pokoju! 

 

Stacja MBC ujawniła zapowiedź swojego najnowszego programu rozrywkowego – “It’s Dangerous Beyond the Blankets”, w którym celebryci będą rozmawiać i pokazywać co robią w wolnym czasie we własnych mieszkaniach/pokojach.

Gośćmi nadchodzącego odcinka będą: członek EXO – Xiumin, członek grupy Wanna One – Kang Daniel, członek zespołu Highlight – Yong Jun Hyung, a także piosenkarz Park Jae Jung oraz aktor – Lee Sang Woo.

 

Na zapowiedzi goście odpowiadają na pytanie dlaczego lubią zostawać w domu?

Xiumin wyznał, że w wolnym czasie woli zostać w domu niż wychodzić ze znajomymi. Przyznał też że ostatnio zrobił się bardzo niezdarny. Nawet wyjście do kina jest dla niego obowiązkiem, a nie przyjemności. Najbardziej lubi poleżeć we własnym łóżku nie myśląc o niczym.

Yong Jun Hyung skomentował, że oprócz produkowania muzyki i czasami napicia się piwa nie ma żadnych hobby. Naturalnie produkować muzykę i pić piwo może we własnych czterech ścianach.

Kang Daniel zdecydował się zdradzić, że cierpi na narkolepsję przez co zasypia pod prysznicem myjąc włosy lub na stole jedząc posiłek.

 

Emisja pierwszego odcinka “It’s Dangerous Beyond the Blankets” odbędzie się w sobotę 27 sierpnia.

 

 


src: (1)

2 comments

  1. Neytiri Reply

    Minseok moja bratnia dusza <3 Gdy czasem odwołanie planów jest najlepszą wiadomością dnia ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *