Dispatch ujawnia nową parę wśród celebrytów – Hyeri (Girl’s Day) i aktor Ryu Jun Yeol potwierdzają swój związek

Wspaniałe wieści dla wszystkich fanów pary DeokSun x JungHwan z dramy Reply 1988„. Hyeri i Ryu Jun Yeol spotykają się! 

Dispatch ujawnia zdjęcia pary z randki (marzec 2017):

 

Z uwagi na napięte grafiki para nie ma zbyt wiele czasu dla siebie, jednakże reporterzy zdradzili, że najczęściej widują się mieszkaniu aktora – Ryu Jun Yeola.

Na najnowszym zdjęciu, zrobionym 11 sierpnia, członkini Girl’s DayHyeri zmierza do mieszkania swojego chłopaka tuż po powrocie z Europy:

 

 

 

16 sierpnia agencja Ryu Jun YeolaC-JeS Entertainment potwierdziła, że aktor jest w związku z idolką:

Na początku Ryu Jun YeolHyeri byli przyjaciółmi, aktualnie spotykają się jako para. Przepraszamy fanów, których zaskoczyły te niespodziewane wieści. Prosimy o wyrozumiałość i okazanie im wsparcia. Dziękujemy!

 

Wytwórnia DreamT Entertainment także skomentowała:

Hyeri osobiście potwierdziła, że spotyka się z Ryu Jun Yeolem. Są „początkującą” parą dlatego też proszą o ciepłe przyjęcie i dużo wsparcia!

 

Aktor Ryu Jun Yeol i Hyeri poznali się w 2015 roku na planie “Reply 1988”. Wielu fanów i widzów wyczuło „chemię” pomiędzy aktorami jeszcze w trakcie nagrywania produkcji! Czy moglibyśmy wymarzyć sobie lepsze zakończenie?

 

 

 


src: (1) (2)

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Yeeeeees! #TeamJungHwan wygrał w realnym życiu!!! ;D Booosz, moje złamane półtora roku temu serce ożyło 😉 Strasznie się ucieszyłam i życzę im wiele szczęścia i miłości i oby trwali w pięknym związku :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *