WINNER dziękują fanom, świętując 3 rocznicę powstania zespołu

Minęły 3 lata od debiutu WINNER!

17 sierpnia WINNER obchodzą 3 rocznicę debiutu z albumem „2014 S/S„. Od tego czasu grupa wydała też mini album i 3 single albumy.

Poprzez YG Entertainment członkowie zespołu powiedzieli fanom:

„Zawsze jesteśmy wdzięczni za całą waszą miłość. Spłacamy to zawsze, pokazując dobry wizerunek. Pamiętamy każdy pojedynczy moment, który spędziliśmy z naszymi fanami w dniach, które doprowadziły nas do trzeciej rocznicy. To najważniejsza rocznica dla nas do tej pory. Przez ostatnie trzy lata wiele się nauczyliśmy i dorośliśmy. To jest początek. W przyszłości chcemy robić wszystko z naszymi fanami.”

Kang Seung Yoon dodał post na Instagrama, aby świętować z fanami ten wielki dzień. Napisał:

„Jeśli spojrzę w przeszłość, na ostatnie trzy lata myślę, że zawsze nie mogłem się doczekać przede wszystkim ciężkiej pracy i pójścia naprzód. To były bardzo urozmaicone trzy lata, ale nasze Inner Circle zawsze były z nami, wierzyły w nas, podążały za nami i oświecały naszą młodość! Dziękuję wam! Będę ciężko pracować, aby WINNER i Inner Circle w każdym momencie w przyszłości byli niebieskim, wiosennym dniem!”

Kim Jin Woo opublikował na swoim koncie wiadomość w języku angielskim:

„Kocham was, dziękuje wam.”

View this post on Instagram

3❤️🙏🏻i love you thank you

A post shared by 김진우 (@xxjjjwww) on

Lee Seung Hoon również wyraził swoją miłość poprzez Instagram, gdzie umieścił post z hashtagami w języku koreańskim, które oznaczają:

„Trzecia rocznica”, „Gratulacje”, „Dając serce”.

Song Mino dodał swoje zdjęcie z podpisem:

„3 rocznica WINNER. Dziękuje wam. Pokażemy wam dobry wizerunek pamiętając, że to początek.”

Na oficjalnym koncie WINNER pojawiło się zdjęcie zespołu i wiadomość, w której dziękują oni swoim fanom za wszystko, co stało się przez te lata.

View this post on Instagram

[FOROURCIRCLE] 과거에 어떤 소설가는 ‘사랑한다’ 는 말이 수줍어 ‘오늘 달이 참 밝네요’ 라는 말로 사랑을 표현했다고 하더라구요😊 아끼고 좋아하는 마음을 표현하는 여러가지의 방법들이 있지만, 이렇게 우리만의 방법으로 마음을 주고 받을 수 있는 사람들과 공간이 있다는 것에 감사해 지는 날입니다💙 그렇게 우리는 조금씩 다른 누구도 넘볼 수 없는 견고한 "우리다움" 을 만들어 가고 있다고 생각해요🌱 더불어 우리의 시작이었던 '간절히 원하는 것을 이루는 일' 말인데요. 여러분들 덕분에 저희도 해냈으니, 우리 인서들은 어디서든 더 잘 해 낼 수 있을 거에요! 위너를 #위너 로 만들어 준 #박인서 하나하나의 삶 가운데에서, 모두모두 #위너 가 되었으면 해요. 오늘의 우리를 있게 해 준 #OURCIRCLE ! 우리의 #주인공 ! 고맙고 또 고마워요!🙏🏻 #우리가지내온시간들이 #행복의부메랑이되어줄거에요 #YOON #JINU #HOONY #MINO #WINNER #INNERCIRCLE #WINNERCITY #TEAMWINNER

A post shared by winner & winnercity (@winnercity) on

Na dodatek, założyciel YG Entertainment Yang Hyun Suk życzył na swoim Instagramie zespołowi szczęśliwej rocznicy i dodał w opisie:

„Wydajmy nową piosenkę jeszcze raz w tym roku.”

Wszystkiego Najlepszego WINNER!

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Jak to szybko zleciało. Powodzenia, oby wreszcie ich kariera nabrała tempa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *