Alex Reid (ex BP RaNia) powiedziała co myśli o usunięciu jej z zespołu

Alex Reid skomentowała swoje „odejście” z koreańskiego show biznesu.

Była idolka napisała na swoim oficjalnym Twitterze:

„Ludziom się wydaje, że mogą Cię popychać, wykorzystywać do cna, manipulować Tobą, łamać Twoje prawa… a potem wyrzucić Cię jak śmiecia. Oj, grubo się mylicie.”

 

Wczoraj agencja zespołu BP RaNia – DR Music potwierdziła, że Alex nie jest już członkinią zespołu, pisząc, że decyzja ta została podjęta za porozumieniem obu stron.

DR Music potwierdza odejście Alex z BP RaNia

6 comments

 1. Jenie Reply

  Czy prawda czy nie to się nie dowiemy, ale ludzie którzy siedzą trochę w kpopie wiedza ze to wszystko nie jest tak różowe. Nikt nie zechce raczej podpisać kontraktu ponownie z buntowniczą dziewczyna jeszcze innej rasy. To nie tak, ze Korea jest rasistowska (nie bardziej niż Polska), ale fakt jest taki ze taki członek to kłopot i dodatkowe koszty. Alex przecież nie wbije się w te małe ciuszki, ma inna budowę ciała i w dodatku jak sama przyznała wizażystki nie potrafiły jej umalować. Rap ma świetny, wiec może powinna poszukać sławy gdzieś indziej. Możecie mnie hejtować, ale takie jest moje zdanie.

 2. yoo Reply

  Nie byłbym taki pewien, czy Korea jeśli chodzi o rasizm nie jest na równi z Polską

 3. Koko Reply

  Nawet jeśli są na równi z Polska jeśli chodzi o tolerancje czy nawet gorsi to i tak nie każdy człowiek taki jest. Poza tym to co napisała Jenie na bank ma tam znaczenie. A jeszcze Alex robiła cyrki z tańczeniem

 4. Lexi Reply

  Koko nie robiła żadnych cyrków tylko miała jakieś kontuzje i nie mogła tańczyć z resztą dziewczyn ale tak czy inaczej to tylko dodatkowy kłopot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *