Alex zostawiła wiadomość dla fanów

Alex nagrała dla fanów wiadomość wideo dziękując im za okazywane jej wsparcie i motywując ich do spełniania swoich marzeń. 

https://twitter.com/thealexreid/status/899810640386183169

Większość z Was już zapewne słyszała ale czuję, że powinnam potwierdzić to także osobiście…

Nie jestem już członkinią zespołu RaNia. 

To było najbardziej szalone, ciężkie i surrealistyczne doświadczenie w moim życiu.
Przez pewien czas spełniałam swoje największe marzenie. 
Miałam szansę występować na scenie obok moich ulubionych artystów i idoli. 

Też chciałam być kimś z kogo inni mogliby brać przykład. Otrzymywałam od Was informacje zwrotne, że moja historia Was inspiruje i daje Wam nadzieję, na realizację własnych marzeń. Dlatego chcę podkreślić, że moje odejście z koreańskiej branży muzycznej nie oznacza, że to definitywny koniec dla Was. Wręcz przeciwnie! Zrobiliśmy wielki krok. Skoro udało nam się to zrobić raz, uda się i kolejny! Jest w k-popie miejsce także dla Ciebie, dla nas wszystkich.

Chciałabym wszystkim bardzo podziękować za wspieranie mnie i kibicowanie mi, trzymanie mojej strony. Bardzo cenię sobie każdą wiadomość, list, fan art, rysunek, podarunek, petycję, tweeta, które od was kiedykolwiek otrzymałam. 

Na koniec powiem, że ciężko mi zamknąć ten rozdział życia ale wierzę, że to jest właściwa droga. Dziękuję za Wasze wsparcie, wy także możecie liczyć na moje.

Kocham Was! 

 

img cr: @thealexreid

 

1 Comment

  1. Neytiri Reply

    Chyba trochę zerkała do notatek w trakcie wypowiedzi ;D Ale nie szkodzi, to co powiedziała było wspaniałe, eleganckie zamknięcie tego rozdziału jej życia, bez żalu, z wdzięcznością, pozytywnym nastawieniem. To bardzo pokrzepiająca wiadomość dla fanów i innych młodych, aspirujących ludzi. Życzę jej oby kariera się rozwinęła i Alex została należycie doceniona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *